Magia perfum

Wystarczy kropla, żeby otoczyć się cudownym zapachem, ale też by sprawić, że twój mężczyzna, będąc przy Tobie zupełnie nieświadomie zmieni swój sposób myślenia i działania. Wykorzystaj tę wiedzę, by osiągnąć swoje cele.

Magia perfum

Magia perfum


Zapachy wpływają na nasze zmysły i podświadomie działają na nasze zachowanie. Zwróć uwagę z jakich składników stworzone są Twoje perfumy i sprawdź jak działają niektóre z nich:

Jaśmin- na spokojny sen. Jeśli Twój partner przekręca się w nocy z boku na bok i nieustannie Cię tym budzi, rozpyl w sypialni perfum z nutą jaśminu. Ma działanie wyciszające i uspokajające, więc czekają Was słodkie sny.

Cytrusy- na rozładowanie złości. Zielone nuty zapachowe odstresowują i koją nasze nerwy. Kiedy sytuacja jest między Wami napięta, lub czeka Was rozmowa na drażniący temat, użyj perfum, które zawierają limonkę, cytrynę albo mandarynkę. Problem sam się nie rozwiąże, ale na pewno załagodzisz spory między Wami.

Mięta zapewni noc gorących pieszczot. Ten zapach pobudzi jego zmysły i podniesie poziom testosteronu. Czeka Was niezapomniana noc.

Róża, gdy chcesz, by o Tobie pamiętał. Różane zapachy wspomagają zapamiętywanie faktów. Jeśli zależy Ci, by Twój partner nie zapomniał o ważnych dla Was chwilach ubieraj się w perfumy z nutą róży.
Dodał(a): Martyna Matysiak , Piątek 13.07.2012 (aktualizacja: 2012-08-22)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
irenka1
uwielbiam perfumy
dobre,w ciagu dnia zapchy swieze
a wieczorem moze byc nr5:)
Dodano: 2012-07-15 09:26:35 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×