Małe dziewczynki radzą mężczyznom, co powinni pisać do kobiet - zobaczcie uroczy film

Nawet małe dziewczynki wiedzą, jak mężczyzna powinien się odnosić do kobiety. Zobaczcie jakich rad udzieliły mężczyznom małe

małe dziewczynki.jpg

Małe dziewczynki radzą mężczyznom, co powinni pisać do kobiet - zobaczcie uroczy film

Nie od dziś wiadomo, że relacje damsko-męskie to nie jest łatwy orzech do zgryzienia. Któż nie zastanawiał się nad tym, co napisać po randce, czy wypada się już odezwać, a może jeszcze nieco poczekać...

Kontakt między kobietą, a mężczyzną to nie lada wyzwanie, które od obu stron wymaga nieco poświęcenia i dobrego przemyślenia, zwłaszcza, gdy chcemy, by znajomość szybko się nie skończyła.  

Zobacz też: "CZEGO KOBIETY ZAZDROSZCZĄ MĘŻCZYZNOM?" - ZOBACZCIE CIEKAWY FILMIK 

Cosmopolitan postanowiło dać szansę trójce mężczyzn, by poznali największe sekrety tego, co powinni pisać do kobiet. Sztuka SMSowania nie jest wcale taka prosta, dlatego cenne rady zawsze się przydają.

 

Okazuje się, że wcale nie trzeba mieć na karku wielu lat doświadczenia w randkowaniu, by udzielać cennych i trafnych rad w kwestii wymieniania wiadomości. Właśnie dlatego tym razem ekspertami były małe 5 i 6-letnie dziewczynki, które chętnie tłumaczyły panom, co powinni wysyłać do kobiet.

Zobacz też: CO TO ZNACZY BYĆ MĘŻCZYZNĄ? ZOBACZCIE NIEZWYKŁY FILMIK 

Wśród cennych rad pojawiły się takie "Powinieneś jej napisać, że wyglądasz naprawdę pięknie", albo "Lubię Twoje włosy". Dziewczynki bardzo wczuły się w swoją rolę i chętnie udzielały mężczyznom rad na ich tekstowe problemy. 

Film jest nie tylko mądry w swej prostocie, ale także bardzo zabawny i uroczy, dlatego z pewnością warto poświęcić na niego kilka minut. 

Jak zdaniem tych małych dam wygląda tekstowa etykieta?

Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: YouTube


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Poniedziałek 07.09.2015 (aktualizacja: 2015-09-07)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
Facet myśli że jak kobieta nie ma pracy przez dłuższy czas, to jak jest ładna mimo wszystko można być wulgarnym! A może tu chodzi o to że nie jest ładna?!
Dodano: 2015-11-30 20:27:47 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×