Marzymy o takich oświadczynach

To kolejny oryginalny sposób na poproszenie o rękę swojej ukochanej... Rozmarzyłyśmy się.

Marzymy o takich oświadczynach

Niektóre z nas marzą o romantycznej kolacji i mężczyźnie, który nagle klęka i prosi o rękę, a inne wolą coś bardziej szalonego, co ich zaskoczy. Ten chłopak połączył romantyzm z nietypowym wydarzeniem, jakim był flash mob, czyli kilka osób odtwarzających scenkę - tym razem był to teledysk.

Ashley i Nisael są parą od dawna. Od kilku miesięcy myśleli o ślubie, ale takich oświadczyn dziewczyna na pewno się nie spodziewała. Wszystko bowiem stało się na oczach tłumu w Central Parku w Nowym Jorku.

Wiele wskazywało na zwykły flash mob, w tle którego słychać było znany, romantyczny hit Eda Sheerana - Think Out Loud.

Nisael najpierw zabrał swoją dziewczynę na sesję fotograficzną, a kiedy ta pozowała, on zajął się organizacją wydarzenia. Ashley była zaskoczona tym, co się zaczęło wokół niej dziać. Myślała, że jest to jakiś żart, albo wyraz artystycznej ekspresji, jednak na koniec piosenki, wśród tańczących osób pojawił się Nisael, a w ręku trzymał pierścionek zaręczynowy. Uklęknął przed nią i poprosił o rękę.

Dziewczyna była tak zaskoczona, że zamiast powiedzieć, czy się zgadza, po prostu przytuliła się do swojego chłopaka. Dopiero potem dało się usłyszeć "tak".

Zobaczcie nagranie z tych niezwykłych oświadczyn:
zobaczcie także:Źródło: Mirror
Foto: YouTubeDodał(a): Anka P. , Wtorek 05.05.2015 (aktualizacja: 2015-05-05)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×