Masz swój ulubiony kolor? Zobacz, co mówi o Tobie!

Nie bez powodu cały czas otaczasz się swoim ulubionym kolorem. Zobacz, jak wiele mówi on o Twoim charakterze!

ulubionykolooooor.jpg

Kolory, które najbardziej lubisz, opisują to, jaka jesteś naprawdę. Twój umysł podświadomie potrzebuje konkretnej barwy, a Ty, chcąc nie chcąc, wybierasz ją kiedy kompletujesz garderobę czy przeprowadzasz remont mieszkania. Choć ulubiony kolor wcale nie musi być odzwierciedlony w największej ilości Twoich ubrań. To raczej barwa, która przychodzi Ci na myśl jako pierwsza, kiedy chcesz się zrelaksować. Co mówią o Tobie kolory?

czerwony

Jeżeli wybierasz go najczęściej, prawdopodobnie jesteś zdecydowana i dokładnie wiesz, czego chcesz. Nie boisz się nowych wyzwań i masz w sobie ogromną chęć działania. Rzadko brakuje Ci sił na cokolwiek, a znajomi zazdroszczą Ci Twojej motywacji!

Zielony

Wszystkie ściany w Twoim domu utrzymane są w tym kolorze? Możliwe, że potrzebujesz stabilizacji i równowagi. W pracy jesteś bardzo obowiązkowa i radzisz sobie z każdym powierzonym zadaniem, jednak w głębi duszy jesteś spragniona prawdziwej harmonii. Zastanów się, co odbiera Ci najwięcej spokoju?

CZARNY

Jeśli uwielbiasz czarne kreacje, a w Twoim mieszkaniu nie brakuje akcentów w tym kolorze, podświadomie szukasz inspiracji. Uwielbiasz być kreatywna i cały czas wymyślasz coś nowego. 

Żółty

Nie tylko poprawia nastrój, ale także wpływa pozytywnie na pracę Twojego mózgu. Jeśli otaczasz się tym kolorem, pragniesz cały czas się rozwijać. Nigdy nie spoczywasz na laurach, a kiedy brakuje Ci wyzwań, po prostu zaczynasz się nudzić...

Biały

Uwielbiasz porządek- zarówno w domu, jak i życiu. Chcesz jak najszybciej rozwiązać wszystkie konflikty, które zaburzają Twoje poczucie harmonii. Jesteś opanowana i spokojna- to pozwala Ci znaleźć wyjście z każdej trudnej sytuacji. 

Niebieski

Cenisz sobie poczucie bezpieczeństwa i możliwość zaplanowania każdej wolnej chwili. Najgorzej działa na Ciebie niepewność. 

RÓŻOWY

Kobiety, które lubią ten kolor, są zazwyczaj bardzo czułe i opiekuńcze. Troszczą się o swoich najbliższych i dbają o to, aby ich dom zawsze tętnił życiem. 

Pomarańczowy

Jesteś wrażliwa, a przy tym bardzo emocjonalna... Co prawda, zdarza Ci się bez powodu pokłócić z partnerem, jednak niepokój, który odczuwasz w przypadku konfliktu sprawia, że zazwyczaj to Ty pierwsza wyciągasz rękę. Umiesz przyznać się do błędu i nie lubisz tracić czasu na toksyczne relacje.

Zdjęcie: iStock
Dodał(a): Alicja Bartosiak , Piątek 05.05.2017 (aktualizacja: 2017-05-05)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×