Mężczyzna zażądał rozwodu kiedy... zobaczył żonę bez makijażu

Cóż, powodów rozwodu może być wiele, ale żeby przez makijaż? Poznajcie tę historię.

Mężczyzna zażądał rozwodu kiedy... zobaczył żonę bez makijażu

Czytając ten tytuł, zapewne niejedna z was przeciera oczy ze zdziwienia, jednak to prawdziwa historia, która miała miejsce w Algierii.

Bywa, że kobieta bardzo mocno dba o to, aby mężczyzna nie widział jej bez makijażu - szczególnie przed ślubem, ale też chyba żadnej z nas nie przyszłoby do głowy, że brak makijażu może tak zmienić postrzeganie nas przez mężczyznę, który teoretycznie nas kocha.

Jednak młody Algierczyk wyraźnie poczuł się nieusatysfakcjonowany, kiedy nazajutrz po ślubie, pierwszy raz w życiu zobaczył swoją żonę bez makijażu. Od razu poszedł do sądu i złożył oskarżenie przeciwko żonie o... oszustwo. Co więcej, mężczyzna domaga się także 20 tys. odszkodowania za szkody psychiczne. 

Zobaczcie także: CZY KOBIETY BARDZIEJ CIERPIĄ PO ROZSTANIU NIŻ MĘŻCZYŹNI?

Emiraters247 cytuje oburzonego mężczyznę:  Byłem przekonany, że do naszego apartamentu zakradł się złodziej. Byłem w szoku, gdy wstałem rano po ślubie i okazało się, że nie wiem, kim jest ta nieurodziwa kobieta. Wyglądała zupełnie inaczej niż moja narzeczona, którą dotąd widywałem tylko w pełnym makijażu. Przed ślubem, zawsze wyglądała bardzo pięknie i atrakcyjnie. To oszustwo w wymiarze psychicznym i fizycznym

Zobaczcie także: W JAKIM WIEKU BRAĆ ŚLUB, BY NIE SKOŃCZYŁO SIĘ ROZWODEM? OTO WYNIKI NOWYCH BADAŃ

Co więcej, to nie pierwszy raz, kiedy to w muzułmańskim kraju świeżo upieczony małżonek podaje taki powód rozwodu. Zdarzyło się, że pan młody, po zobaczeniu swojej żony bez makijażu, otwarcie powiedział, że nie chce mieć tak brzydkiej kobiety. 

Ciekawe co na to kobiety. 

Jesteśmy w szoku, a wy? Zobaczcie także:Źródło: Emirates247/ kobieta.wp.pl
Foto: Shutterstock

Dodał(a): Anka P. , Niedziela 09.08.2015 (aktualizacja: 2015-08-09)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×