Motyw przewodni

Mojego partnera poznałam, gdy rozstawałam się z mężem. Był moim kolegą z pracy o 10 lat młodszym ode mnie. Pomagał mi. Mój syn przywiązał się do niego. Zostaliśmy parą. Minęły dwa lata, a ja mam coraz więcej wątpliwości, czy związek z tak młodym mężczyzną ma sens. Wieczorem, gdy muszę zająć się synem i domem, mój partner ma ochotę wyjść się zabawić. Niechętnie spędza z nami weekendy, bo chce się spotkać z kolegami. No i nie jest gotowy na posiadanie dziecka, a ja nie chcę z tym czekać do czterdziestki. Co mam zrobić?

Motyw przewodni


To twoja decyzja. Warto byś uświadomiła sobie, że początek każdego związku ma przewodni temat. Waszym była walka z byłym mężem. Kiedy to, co was połączyło przestaje być aktualne, w związku powstaje próżnia. Partnerzy, często nieświadomie, zapełniają tę pustkę nowym, wspólnym zadaniem. A jeśli tego nie robią, pojawiają się wątpliwości, czy nasze razem ma dalej sens. Myślę, że jesteście w tym miejscu.

W takich chwilach widoczne staje się to, co ludzi dzieli, np. u was jest to różnica wieku. Nie przekreślaj tego związku. Jeśli udało wam się przetrwać tak trudne chwile, jesteście silni, szkoda byłoby to burzyć. Spróbujcie znaleźć jakieś nowe zadanie do wykonania.

Tekst: Ewa Klepacka-Gryz

Przeczytaj również:

Co nas naprawdę łączy?
Miłość od drugiego wejrzenia


Dodał(a): Michalina Gruszka , Poniedziałek 28.11.2011 (aktualizacja: 2011-11-28)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×