Mowa ciała prawdę Ci powie

Usta Twojego partnera milczą, a Ty denerwujesz się, że po raz kolejny nie masz pojęcia o czym myśli. Chciałabyś w tym momencie wejść w jego umysł i poznać skrywane w nim sekrety. Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość, taka umiejętność nie będzie Ci potrzebna.

Mowa ciała prawdę Ci powie

Mowa ciała prawdę Ci powie

Istnieją dwa rodzaje komunikacji: werbalna i niewerbalna. Ta pierwsza to nic innego jak wypowiadane przez nas słowa. Druga, natomiast nazywana jest mową naszych ciał. To właśnie ciała wysyłają wiele komunikatów, często sprzecznych z wypowiadanymi słowami. Dostrzeganie oraz poznanie ich znaczenia pozwoli Ci na właściwe odczytanie intencji Twojego partnera. Oto kilka z nich:

Jeżeli Twój partner tuż przed rozmową z Tobą lub w trakcie podciąga rękawy, oznacza to iż chce zaryzykować. Być może ma zamiar zaproponować Ci żebyś się do niego wprowadziła, albo podjął ważną decyzję zawodową, o której zaraz Ciebie poinformuje.

Jeśli przyłapiesz go na nerwowym przełykaniu śliny, najprawdopodobniej Twoje pytania są dla niego niewygodne i ma przed Tobą coś do ukrycia. Oczywiście może to oznaczać również emocje związane z próbą wyznania jego uczuć. Nawet tych najgłębszych jak wyznanie miłości lub oświadczyny!

Ciągle ma czymś zajęte ręce. Twój partner jest na prawdę podekscytowany. To pozytywny komunikat. Za pewne za chwilę dowiesz się o jego awansie w pracy, podwyżce, lub innym sukcesie na jego koncie. Jedno jest pewne, on jest z siebie bardzo zadowolony i nie może się doczekać, aby przekazać Ci świetne wiadomości.


Przeczytaj również :

Jego sekrety

Zechce cię poznać

Poznaj go po sposobie stania
Dodał(a): Martyna Matysiak , Środa 04.07.2012 (aktualizacja: 2012-08-22)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×