Na co mężczyźni zwracają uwagę na pierwszym spotkaniu?

Pierwsza randka jest bardzo ważna. Na jakie elementy kobiecego wyglądu tak naprawdę zwracają uwagę mężczyźni podczas pierwszego spotkania?

Na co mężczyźni zwracają uwagę na pierwszym spotkaniu?

Na co mężczyźni zwracają uwagę na pierwszym spotkaniu?

Wszyscy doskonale wiemy, że mężczyźni są wzrokowcami, ale gdzie tak naprawdę błądzi ten ich wzrok? Warto dowiedzieć się, na co panowie zwracają uwagę, gdy spotykają się z kobietą po raz pierwszy. Niektóre aspekty mogą was trochę zaskoczyć...

Uśmiech

Piękny i szczery uśmiech to coś co przyciąga mężczyzn. To także coś, co mężczyźni zauważają momentalnie, gdy po raz pierwszy spotykają kobietę. Wiele badań pokazuje, że uśmiech wywołuje bardziej pozytywne reakcje, ale to chyba oczywiste. O wiele łatwiej jest nawiązać kontakt i rozpocząć rozmowę z osobą uśmiechniętą. Zatem uśmiechać się należy jak najczęściej!

Zobacz też: 5 ZAKAZANYCH RZECZY NA PIERWSZEJ RANDCE

Oczy

Kolejną rzeczą, na którą mężczyźni zwracają uwagę, gdy spotykają kobietę są oczy. Tak, oczy są prawdziwym magnesem, który przyciąga panów. Badania pokazują, że aż 70 procent mężczyzn najpierw zwraca uwagę na oczy, a później na pozostałe rzeczy w wyglądzie kobiety. Oczy wyprzedzają nawet klatkę piersiową, dlatego są naprawdę bardzo ważnym elementem kobiecej urody.

 

Włosy

Tak, mężczyźni uwielbiają kobiety o pięknych, zdrowych i przede wszystkim naturalnych włosach. To coś na co bardzo często zwracają uwagę i co bardzo ich przyciąga. Godziny spędzone na fryzjerskim fotelu nie są więc daremne.

Co do długości, choć panuje opinia, że mężczyźni wolą kobiety o długich bujnych włosach, nie jest to do końca prawda. Niektóre kobiety świetnie wyglądają w krótkich fryzurach i bardzo dobrze się w nich czują i to własnie podoba się mężczyznom najbardziej.

Zobacz też: JAK UBRAĆ SIĘ NA PIERWSZĄ RANDKĘ? 

Sylwetka

Oczywiście panowie patrzą na to jak kształtuje się sylwetka kobiety i jej waga. Zapewne od razu masz ochotę stwierdzić, że to bardzo płytkie, ale trzeba zaznaczyć jedną bardzo ważną rzecz. Mężczyzna zauważa, ale nie ocenia! Jeśli masz kilka kilogramów więcej nie musisz stosować głodówki, by spodobać się facetom, wystarczy, że sama pokochasz własne ciało. Oni nie pragną jedynie szczupłych kobiet, ale takich, które są zadowolone ze swojego wyglądu. To właśnie pewność siebie ich pociąga, a nie rozmiar.

Na co mężczyźni zwracają uwagę na pierwszym spotkaniu?

Pierwsze wrażenie jest bardzo ważne
Klatka piersiowa

Zapewne dałabyś się pokroić za to, że to własnie klatka piersiowa jest tym, na co mężczyźni patrzą w pierwszej kolejności, ale jesteś w błędzie. Panowie nie są aż tak powierzchowni jak myśli większość kobiet. Liczne badania i ankiety pokazały, że mężczyźni zwracają uwagę na klatkę dopiero po spojrzeniu na oczy oraz uśmiech.

Nieprawdą jest także, że wszyscy mężczyźni kochają duży biust. To co jest piękne dla jednego, dla drugiego może być mało apetyczne. Nie martw się, że nikt nie zachwyci się Twoimi piersiami, wystarczy dobrze dobrana bielizna i z pewnością znajdzie się amator Twoich kształtów.

Zobacz też: "TEN JEDYNY" - CZY NADAL POWINNAŚ GO SZUKAĆ? 

Skóra

To może być trochę zaskoczeniem, ale tak, mężczyzna zwraca uwagę na stan Twojej skóry. wiele badań pokazało, że ludzie widząc osobę z zadbaną skórą traktują to jako oznakę zdrowia. Miękka i gładka skóra bardzo przyciąga mężczyzn.

Styl ubierania

Panowie zapierają się, że moda ich nie interesuje, ale jednak czymś, na co zwracają uwagę jest styl w jakim kobieta się ubiera. Ostatnie badania pokazały, że mężczyźni lubią kobiety z klasą, które nie pokazują zbyt wiele. Dobre wyczucie stylu może być dla kobiety dużym plusem w męskich oczach.

Swoim strojem pokazujesz pewność siebie , Twoje perfumy i makijaż świadczą o twoim wyczuciu smaku, a dodatki które nosisz ukazują Twoją klasę. Godziny spędzone na przygotowywaniu się do wyjścia nie są zatem godzinami zmarnowanymi!

Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: Shutterstock.com


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Piątek 12.12.2014 (aktualizacja: 2014-12-12)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Anonim
a na co nie:) http://kobiecosc.info/na-co-faceci-nie-zwracaja-uwagi-w-naszym-wygladzie/
Dodano: 2015-05-06 10:10:39 Zgłoś nadużycie
Anonim
Moja pierwsza randka od dawna odbyła się w Mekongu w Krakowie cudnie było jak teraz rozmawiamy o to mój ukochany zwrócił uwage na moje oczy
Dodano: 2015-01-11 14:08:34 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×