Na czym polega babymoon, nowy trend wśród par?

Brzmi podobnie do "baby boom" i w sumie jest z tym związany. Ten nowy trend największy rozkwit przeżywa w USA, ale i Europejczycy coraz chętniej z niego korzystają. Sprawdźcie, o co chodzi.

Na czym polega babymoon, nowy trend wśród par?

We wstępie wspomnieliśmy o "baby boom", ale zapewne wielu z was nazwa "babymoon" skojarzy się także z "honeymoon" i to bardzo dobrze. Okazuje się, że w pewnym sensie jest to połączone.

Zobaczcie także: To tylko zauroczenie, czy może jednak miłość? Sprawdź

Babymoon staje się bowiem coraz bardziej popularny. Odnosi się do "honeymoon", ponieważ jest to czas, kiedy to para wybiera się w ostatnią podróż tylko we dwoje przed narodzinami swojego dziecka i rozpoczęciem nowego etapu w życiu. Jednak nie musi być to stricte miesiąc miodowy zaraz po ślubie. Para ma się sobą nacieszyć przed rozpoczęciem starań o pierwsze dziecko, czy też już przed jego narodzeniem.

Idea babymoon narodziła się w Stanach Zjednoczonych, ale i w Europie staje się coraz bardziej popularna. Pary same wybierają kierunek oraz sposób spędzenia wspólnego czasu.

Z kolei nawiązania do babyboom chyba już nie trzeba tłumaczyć - w końcu pary chcą powiększyć swoją rodzinę.

Mamy nieodparte wrażenie, że wiele par od dawna decyduje się na tego typu wyjazdy, tylko dotąd nie miało to swojej oficjalnej nazwy.

Co o tym myślicie?Zobaczcie także:Foto: Shutterstock

Dodał(a): Natalia , Środa 22.07.2015 (aktualizacja: 2015-07-23)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×