Nauka dowodzi, że te rzeczy czynią Cię seksowniejszą

Szczególnie w oczach płci przeciwnej!

ThinkstockPhotos-512700222.jpg

Gdyby zapytać mężczyzn, co najbardziej kręci ich w kobietach - odpowiedzą różnie. Jedni wybiorą uśmiech, inni seksowną kokieteryjność, a jeszcze inni odpowiedni gust. Większość z nich spojrzy na nas jednak równie powierzchownie jak my same, wybierając piersi, nogi czy biodra, czyli nasze najlepsze atuty. Okazuje się jednak, że mężczyźni dostrzegają w nas częściej to, czego same nie widzimy: odwagę, humor czy dziwadła. I dokładnie to skłania ich do bliższego kontaktu, a nie nogi Anji Rubik. Co jeszcze kochają w nas mężczyźni?


 

Śmieszkowanie w towarzystwie

 

Według nauki, kobiety postrzegają mężczyzn jako atrakcyjnych, gdy wykażą się wiedzą i inteligencją w towarzystwie. Mężczyźni z kolei obserwując swoje partnerki wśród znajomych, zwracają uwagę na żarty jakie stosują i jaki mają wpływ na otoczenie. Jeśli kobieta potrafi rozbawić do łez również jego, mężczyzna jest zachwycony.

Zobacz też: Warto się czasem ponudzić! 


 

Bycie dziwną

 

Nie jest tajemnicą, że mężczyźni kochają szalone, piękne i pewne siebie kobiety, które znają swoją wartość. Podobno najmocniej odkrywamy się przed partnerem, pokazując swoją dziwną stronę, zachowania, jakie wolałybyśmy raczej zostawić na trzydziestą randkę niż na trzecią. Kobieta która lubi dziwactwa mężczyzny, stanowi dla niego obiekt westchnień.


 

Przyciąga ich nasz rozsądek

 

Badania nad tym prowadził Uniwersytet Kolumbii Brytyjskiej, który dowiódł, że mężczyzna, jedynie wesoły, nie stanowi zestawu Happy Meal dla kobiet. Wolimy śmiesznych, ale jednocześnie patrzących nam w oczy, szalonych czy nawet nieco zawstydzonych mężczyzn. Co tłumaczy też pociąg do tzw. “Bad Boy’ów” jak James Dean. Mężczyźni jednak lubią zamyślone kobiety, jednak z “inteligencją” w oczach i rozmysłem. Cokolwiek to znaczy.

Przeczytaj: Romans z nauczycielem 


 

Podnieca ich wiedza, że darzysz ich sympatią

 

To taka sytuacja z liceum - powiedziałaś przyjaciółce, że kochasz się w Bartku z 3c, a ona przysięgała, że nikomu nic nie powiesz. Ty o tym możesz nie wiedzieć, ale kilka godzin później dwie inne koleżanki powiedziały Bartkowi, że się w nim podkochujesz. I to właśnie ten moment sprawia, że mężczyzna zwrócił na ciebie swoją uwagę, a nie krótka bluzka.

Zobaczcie także: Jacy mężczyźni cieszą się największym powodzeniem u kobiet?

 

Sekrety ich uwodzą

 

Autor psychologicznych książek o związkach, Sam Gosling twierdzi, że mały sekret, którym dzielisz się z nim podczas pierwszej randki sprawia, że wasza więź się rozrasta. Sprawia też, że atmosfera przy stole się zagęszcza i pozwala na bliższy kontakt. Rozważ to następnym razem!


Źródło: Mydomaine.com

Zdjęcie: Thinkstock


Dodał(a): Anna Guzek , Czwartek 14.04.2016 (aktualizacja: 2016-04-14)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×