Nie rezygnuj z miłości - zobaczcie niezwykłą kampanię w Chinach

"Uczucie się wypala" - słyszałyście to nie raz? Mamy dla was jednak nagranie, które potwierdza, że o miłość warto walczyć do samego końca.

Miłość jest na zawsze


Jakie tak naprawdę są powody rozpadu związku? Czy miłość się wypala? Do najczęstszych powodów rozwodów należą nuda, rutyna, fascynacja nowymi osobami, a w Chinach okazuje się, że duży wpływ na to ma poprawa sytuacji ekonomicznej partnerów.

W 2014 roku zanotowano tam ogromny wzrost rozwodów. Rozpadło się ponad 3,5 miliona małżeństw.

Kiedy zauważono ten wstrząsający wynik, firma Rejoice, która na co dzień zajmuje się doradztwem dla par, postanowiła stworzyć materiał, w którym zostało zobrazowane, jak miłość w nas ewaluuje i o jak ważnych, pięknych momentach w życiu często zapominamy, a które tak naprawdę są fundamentami związku. Autorem filmu jest Leo Burnett. Wybrał on chwile, które sprawiły, że dwoje małżonków postanowiło się pobrać. Kluczowym elementem jednak było przytulenie. (Zobaczcie też: Przytulanie poprawia stan zdrowia?!)

Jak się okazało, produkcja spotkała się z ogromną ilością odbiorców. Filmik został obejrzany przez ponad 45 milionów osób.Zobaczcie to nagranie. Uważajcie! Łatwo się przy nim wzruszyć.
Zobaczcie także:Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: YouTube


Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Środa 04.03.2015 (aktualizacja: 2015-03-06)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×