O czym mężczyznom bardzo ciężko jest mówić głośno?

Są pewne rzeczy, o których, panowie nie mówią zbyt chętnie, choć czasem bardzo mocno je przeżywają. Jesteś ciekawa czego Twój partner często nie jest w stanie lub nie umie Ci powiedzieć?

męskie uczucia.jpg

O czym mężczyznom bardzo ciężko jest mówić głośno?

 

Kobiety nie mają raczej większych problemów z wyrażaniem swoich uczuć. Wręcz przeciwnie, robią to często i przychodzi im to naprawdę łatwo. Co innego jest jednak, gdy to mężczyzna musi powiedzieć parę słów, które dotyczą głębszych uczuć.

Panom, choć oczywiście nie wszystkim, pewne wyznania przychodzą naprawdę ciężko. Co sprawia mężczyznom największą trudność i jakich tematów wolą unikać, gdyż nie potrafią o nich mówić?

"Tęsknię"

Jeśli Twój mężczyzna bez problemu potrafi wyznać Ci, że tęskni za Tobą - jesteś szczęściarą. Zazwyczaj panowie mają bardzo dużą trudność z przyznaniem się do tego uczucia. Dlaczego? W pewnym sensie jest to zapewne kwestia męskiej dumy i chęci kontroli. Kiedy wyznajemy komuś uczucie tęsknoty, w pewien sposób przyznajemy się do tego, że ten ktoś jest nam potrzebny i naprawdę nam go brakuje. Dla mężczyzn to naprawdę trudne wyznanie, dlatego nie bądź zła, a spróbuj sama przejąć inicjatywę. Kiedy pierwsza powiesz swojemu partnerowi, że brakuje Ci go, łatwiej będzie mu wyznać, że on też bardzo za Tobą tęskni.

 

Sukcesy i porażki

My kobiety mamy tendencję do analizowania prawie wszystkich zdarzeń w naszym życiu, po prostu takie jesteśmy. Jednak ważne jest, by zdać sobie sprawę z tego, że mężczyźni są ukształtowani inaczej i nie zawsze potrzebują rozważać, analizować i przedyskutować każdy sukces i każdą porażkę. To, że Tobie robi się lepiej, kiedy się wygadasz, nie znaczy, że wszyscy mają tak samo. Mężczyźni często potrzebują przemilczeć pewne rzeczy i nie rozwodzić się nad nimi zbytnio. Oni do życia podchodzą zadaniowo, nie refleksyjnie. To, że Twój partner nie chce Ci się zwierzać z każdej swojej porażki, a ni z każdego sukcesu nie jest znakiem na to, że Ci nie ufa. On po prostu przeżywa to w inny sposób niż Ty.

Zobacz też: 7 ZNAKÓW NA TO, ŻE SPOTYKASZ SIĘ Z MĘŻCZYZNĄ, A NIE CHŁOPCEM 

męskie uczucia.jpg

Mężczyznom bardzo ciężko przychodzi wyznanie swoich uczuć

 

Kobiece napięcie przedmiesiączkowe

To bardzo trudny dla mężczyzn temat, którego nie potrafią rozgryźć. Wszystkie dobrze wiemy jak bardzo uciążliwe mogą być te dni. Czasem podczas PMS kobieta staje się bardzo emocjonalna, wrażliwa i rozdrażniona, co dla mężczyzn momentami jest niezrozumiałe. Nie wiedzą zbytnio jak się zachować, więc przyjmują postawę, która według nich jest najskuteczniejsza - zachowują spokój i próbują przeczekać. To, że Twój partner nie reaguje na Twoje wahania nastrojów, czy nadmierną emocjonalność nie wynika z tego, że Cię ignoruje tylko z tego, że stara się tę sytuację przetrwać w, według niego, najlepszy sposób.

Zobacz też: POZNAJ LISTĘ NIETYPOWYCH RZECZY, KTÓRE MĘŻCZYŹNI LUBIĄ U KOBIET 

Koledzy ukochanej

Mężczyźni dzielą się na dwa typy - Ci którzy potrafią bardzo burzliwie okazywać swoją zazdrość oraz Ci, którzy absolutnie nic nie dadzą po sobie poznać. Jeśli Twój partner to ten drugi typ, oznacza to, że choć może mu się nie podobać to, że masz tak wielu kolegów, czy przyjaciół płci męskiej, nie powie Ci tego i nigdy nie zabroni Ci spotykać się z nimi. Czasem panie odbierają takie zachowanie w sposób błędny, uważają, że mężczyźnie po prostu nie zależy, nic nie mówi, bo po prostu nie odczuwa zazdrości o kobietę. Często panowie chowają to w sobie i nie przyznają się do tego, że czują zagrożenie, tym bardziej nie będą chcieli o tym rozmawiać i dyskutować, co nie oznacza, że tej zazdrości nie odczuwają i że nie zależy im na partnerce. 

Zobacz też: 6 ZNAKÓW NA TO, ŻE TWÓJ MĘŻCZYZNA NAPRAWDĘ CIĘ KOCHA 

"Jesteś naprawdę piękna"

Wiele kobiet ma duży żal do swoich mężczyzn o to, że nie słyszą dostatecznie często tego, że są dla nich piękne i atrakcyjne. Dla nas kobiet ten aspekt jest bardzo ważny i kiedy nasz partner go zaniedbuje, czujemy się niedocenione. Jednak takie wyznania nie przychodzą mężczyznom łatwo. Nie rozumieją tej potrzeby, wręcz czasem uważają, że częste powtarzanie tych słów jest zwyczajnie bez sensu i sprawia, że tracą one swoją moc i wymowę. Wraz z delikatnym uświadamianiem mężczyzn co do tego, jak bardzo się w tej kwestii mylą, trzeba wziąć poprawkę na to, że dla nich to często jest naprawdę trudne wyznanie, co nie oznacza, że tak nie myślą i nie uważają swoich partnerek za najpiękniejsze kobiety na ziemi, mimo, że nie mówią tego głośno.

Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: Shutterstock.com


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Poniedziałek 26.01.2015 (aktualizacja: 2015-01-26)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
swieta prawda ..cos w tym jest..:)
ZAPRASZAM NA CENTERBUTIK.PL oraz na fb
Dodano: 2015-01-26 21:07:09 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×