O czym myślisz kiedy Twoja przyjaciółka się zaręczy?

Znasz kogoś praktycznie przez całe życie i nie wyobrażasz sobie momentu, kiedy z entuzjazmem będzie Ci machać przed oczami ręką z pierścionkiem zaręczynowym? Zobacz, jakie myśli często kotłują się w głowie w takim momencie. Dodacie jakieś od siebie?

O czym myślisz kiedy Twoja przyjaciółka się zaręcza?

O czym myślisz kiedy Twoja przyjaciółka się zaręczy?


Pierwsze wspólne zabawy, imprezy, miłości i wiele innych wydarzeń i nagle... widzisz na jej palcu pierścionek zaręczynowy oraz dowiadujesz się o dacie jej ślubu!

Jakie myśli rodzą się w naszej głowie kiedy się dowiemy, że przyjaciółka niedługo już nie będzie panną?

Przede wszystkim dociera do nas że to już nie jest okres dzieciństwa, kiedy w dużej mierze rządziła beztroska. Teraz przyszedł czas na poważne decyzje.

Poza tym uświadamiasz sobie, że mając nową drogę w życiu, twoja przyjaciółka teraz może mieć mniej czasu dla Ciebie - zwłaszcza kiedy pojawi się dziecko.

Nawet jeżeli nie przepadasz za jej wybrankiem, teraz już raczej musisz co najmniej go zaakceptować. Nikt nie mówi o przyjaźni, ale w końcu będzie w jej życiu dużo częściej od ciebie i ich wspólne mieszkanie na pewno będzie owocowało częstszymi spotkaniami.

O czym myślisz kiedy Twoja przyjaciółka się zaręcza?

O czym myślisz kiedy Twoja przyjaciółka się zaręczy?


Zdarza się również, że uwielbiasz wybranka przyjaciółki i cieszysz się z jej planów powiększenia rodziny planując jaką będziesz fajną ciotką i cieszysz się, że trafiła na tak kochającego ją mężczyznę.

Przed tobą wyzwanie - zorganizowanie niezapomnianego wieczoru panieńskiego, pomoc w przygotowaniach - w końcu z kim najlepiej wybierać suknię ślubną jeżeli nie z przyjaciółką? No i na końcu oczywiście warto by było abyś zadbała o piękne urozmaicenie wesela - być może jakiś oryginalny pomysł na zabawę albo prezent?

Jednak dominującym pytaniem pozostaje to, jak teraz będzie wyglądała wasza przyjaźń. Przy wieloletnich znajomościach jest to zapewne niczym nieuzasadniona wątpliwość, lecz oczywistym jest, że się pojawia.

Jakie myśli Wam się kołatały po głowie kiedy się dowiedziałyście o ślubie przyjaciółki?


Zobaczcie także:Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Shutterstock


Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Wtorek 07.10.2014 (aktualizacja: 2014-10-07)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×