O czym nie rozmawiać na pierwszej randce?

Oto lista przydatnych tematów… których nie warto poruszać na randce!

ThinkstockPhotos-505382346.jpg

Pierwsza randka może być decydująca… o dalszych losach znajomości. Czasami jest to początek pięknej, długiej relacji, bywa też, że niestety wszystko jest spalone na samym początku. Czy jest jakiś sposób by uniknąć krępującej ciszy czy nadrobić drobne wpadki na randce? Oczywiście! Wystarczy nie poruszać żadnego z poniższych 5-ciu tematów, dzięki którym można wszystko zepsuć.

Zobacz też: Przepis na udaną randkę! 


BYŁY PARTNER. Najgorsza rzecz jaką możesz zrobić sobie i partnerowi na randce, to wspominanie swojego byłego faceta bądź pytanie o byłą partnerkę. W najlepszym wypadku on nie podejmie tematu, w najgorszym, cóż. Możesz się popłakać na myśl o zranieniach w poprzednim związku. Totalnie odradzamy wspominanie, rozpoczynanie tematu eks, pytania o eks czy delikatne nawiązywanie do tego tematu. Nie tędy droga!


ZAROBKI. Nie mamy tu na myśli twoich czy jego zarobków, chociaż o to też nie powinnaś pytać. Generalnie rozmowa o pieniądzach nie jest elegancka - powiedzą ci o tym wszystkie książki o tematyce savoir vivre’u.

Przeczytaj: Jakie jest najlepsze miejsce na pierwszą randkę... według mężczyzn?


RELIGIA I POLITYKA. Jeśli nie chcesz się pokłócić ze swoim partnerem randkowym przy pierwszym spotkaniu, unikaj jak ognia tematów politycznych i religijnych. Jeśli będzie naciskał bądź kilkukrotnie wracał do tego tematu, staraj się to delikatnie pacyfikować. Dobrze wiemy, jak się kończą przy polskim stole różnice poglądowe w tych 2 tematach.


TWOJE WADY. Nie prosimy, byś totalnie ukrywała skrzętnie każdą swoją wadę, której jesteś świadoma. Jednak rozmawianie o nich głośno, szczególnie przy pierwszym spotkaniu, na pewno nie skończy się niczym dobrym. Wręcz możesz liczyć na to, że nigdy więcej ten facet do ciebie nie zadzwoni.

Polecamy: Pierwsza randka: W jaki dzień tygodnia najlepiej się umówić? 


WSZYSTKO, CO JEST NEGATYWNE. Pierwsza randka powinna być lekka i przyjemna. Wyciąganie czegokolwiek co jest negatywne na stół w restauracji, skończy się mało przyjaznym rozstaniem bądź głuchą ciszą na kilka długich minut przed zamówieniem rachunku. Nie polecamy!


Źródło: EliteDaily

Zdjęcie: Thinkstock


Dodał(a): Magda Zdanowska , Czwartek 12.05.2016 (aktualizacja: 2016-05-12)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×