On nie jest jedynym, jeśli nie odpowiesz na te pytania twierdząco

Warto przejrzeć listę tych pięciu pytań.

ThinkstockPhotos-471932751.jpg

Miłość jest skomplikowana - co do tego, nikt nie ma najmniejszych wątpliwości. Skąd możesz mieć pewność, że mężczyzna, z którym właśnie się spotykasz, jest idealnym mężczyzną dla Ciebie? Czy można przeprowadzić prosty test, który bynajmniej pokaże nam błędy naszego partnera? Otóż można. Nie jest to jakaś trudna rzecz, czy utajona - jeśli nie potrafisz przy swoim mężczyźnie samodzielnie zdecydować o tym, czy jest Wam pisane coś więcej albo czy czujesz do niego tak silną miłość, że wolisz próbować aniżeli się rozstać, odpowiedz sobie na poniższe pytania. Jeśli odpowiesz na te krótkie “nie”, raczej nie macie szans, by ułożyć sobie wspólnie życie.

Zobacz też: Jak być szczęśliwszą w jedną minutę? 


1.Czy Twoje życie zmieniło się na dobre od kiedy go poznałaś?

Czujesz się szczęśliwsza? Radzisz sobie lepiej z problemami? Mniej się martwisz? Czy więcej teraz w Twoim życiu dobrych czy złych dni? Czy on adoruje Ciebie jako kobietę, czy sprawia, że czujesz się kochana i otoczona uczuciem? Czasami przez miłość, którą czujemy, nie jesteśmy w stanie dostrzec zakrzywienia, które wyraźnie krzyczy, że jest to bardziej przywiązanie, a nie bliskość.


2.Uśmiechasz się na jego widok?

A może raczej chmurzysz? Jeśli się rozpromieniasz - to bardzo dobry znak, oznacza, że jesteś po uszy zakochana. Jeśli na jego widok skacze Ci ciśnienie, chyba wiesz co to może znaczyć.

Polecamy: Czym się nie martwią mężczyźni? (i Ty też nie powinnaś!)


3.Potrafisz z nim rozmawiać godzinami i nie czuć się skrępowaną?

Mam na myśli to uczucie, gdy nie do końca wiesz o czym z kimś rozmawiać. Gdy jesteś znudzona po 3 minutach i po pytaniach o pogodę i wspólnych znajomych. Gdy nawet chętnie byś pociągnęła rozmowę, ale znasz tę drugą osobę tak słabo, że nie przychodzi Ci nic na myśl. Jeśli tak się dzieje w Twoim związku, niestety to bardzo zły znak.


4.Czy on jest przy Tobie, gdy go potrzebujesz?

Wtedy gdy pokłócisz się z mamą. Gdy zawalisz test i nie zdasz egzaminów. Gdy straciłaś pracę albo czujesz, że zaraz możesz ją stracić. Gdy chorujesz. Gdy potrzebujesz by zwyczajnie Cię przytulił i powiedział, że wszystko się ułoży. Czy on wtedy jest przy Tobie?

Przeczytaj: Co myślisz o swoim eks? 


5.Czy on wpuścił Cię do swojego świata w całości?

A może trzyma Cię w przejściu, jak kogoś na chwilę? Czasami nie zdajemy sobie długo sprawy z tego, że druga połówka nie do końca ma wobec nas szczere i oczywiste zamiary. Czasami zdarza nam się tkwić w związkach bez przyszłości i co gorsza, oboje o tym wiemy. Tak jak wtedy, gdy nigdy nie idziesz z nim do znajomych, bo koledzy nie zabierają dziewczyn. Albo gdy wyjeżdża na weekend do rodziców, ale uważa, że to jeszcze nie ten czas byś poznała jego rodziców. Albo gdy zamyka się na całe popołudnie w sobotę by grać w gry, zamiast pomóc Ci przy kolacji. Przykro mi, ale taki związek niestety nie ma przyszłości, o ile próbowałaś o niego walczyć… i nic z tego nie wyszło.


Źródło: EliteDaily

Zdjęcie: Thinkstock


Dodał(a): Anna Guzek , Czwartek 31.03.2016 (aktualizacja: 2016-03-31)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×