Oto 5 sygnałów, które świadczą o tym, że on wcale nie jest "tym jedynym"

Czasem mocno staramy się, by nam wyszło. Zależy nam na tym do tego stopnia, że ignorujemy pewne bardzo istotne sygnały, które dają nam znać, że dany mężczyzna wcale nie jest tym wymarzonym i wyczekanym...

ten jedyny.jpg

Oto 5 sygnałów, które świadczą o tym, że on wcale nie jest "tym jedynym"

 

Wszyscy chcemy być szczęśliwi i stworzyć naprawdę udany związek. Czasem jednak ta chęć sprawia, że nie dostrzegamy pewnych sygnałów, które dają nam znać, że osoba, z którą jesteśmy to właśnie "ten jedyny". Co powinno dać nam do myślenia? Oto kilka ważnych punktów.

On nie dba o kontakt z własnej inicjatywy

Kiedy jesteście razem jest naprawdę świetnie. Śmiejecie się, dogadujecie, potraficie przebywać ze sobą i cieszyć się tym. Jednak kiedy Ty nie wyjdziesz z inicjatywą spotkania on zupełnie zapomina o tym, że istniejesz. Gdybyś nie dbała o to, byście spotykali się i spędzali razem czas okazałoby się, że w ogóle byście się nie widywali. Jeśli tak wygląda sytuacja to raczej nie masz co liczyć na to, że stworzycie poważny i trwały związek.

Zobacz też: ZASTANAWIASZ SIĘ CZY JESTEŚ W SZCZĘŚLIWYM I ZDROWYM ZWIĄZKU? SPRAWDŹ 

Różnicie się w tych największych sprawach

Oczywiście każdy jest inny, a związek polega na tym, by się powoli docierać, jednak są sprawy, w których różnica zdań może przekreślać wszystko. Jeśli Ty marzysz o założeniu rodziny i gromadce dzieci, a Twój partner woli pozostać wolny od takich deklaracji i zobowiązań, cóż, raczej nie dojdziecie do porozumienia i nie ma się co łudzić. Jasne, zdarza się tak, że ktoś  w końcu zmienia zdanie i wizję przyszłości, ale czekanie na to, to strata czasu, zwłaszcza, gdy partner jasno deklaruje swoje plany na przyszłość. Mając zupełnie różne spojrzenia stworzenie czegoś razem jest praktycznie niemożliwe.

ten jedyny2.jpg

Im szybciej wyrwiesz się z toksycznej relacji tym szybciej będziesz szczęśliwa

 

Zasadniczo mu nie ufasz

Zaufanie to podstawa trwałego i udanego związku. Jeśli zaczynasz budować coś trwałego, a nie opiera się to na pewności względem siebie, nie rób sobie nadziei, to nie przetrwa. Tak, zaufanie w związku to kwestia czasu i nie od początku się je ma, ale jeśli znacie się lub jesteście ze sobą już trochę czasu, a on nie raz został przyłapany na kłamstwie, nie daj się nabrać na kolejne wymyślane z marszu usprawiedliwienia. Nawet jeśli bardzo Ci zależy nie możesz ignorować tak jasnych i oczywistych sygnałów.

 

Seks jest... tylko OK.

Ok? Naprawdę tylko ok? Jeśli chcesz być z kimś do końca życia nie możesz zgadzać się jedynie na OK. Seks to bardzo ważna sfera każdego związku, intymność, która bardzo zbliża i dopełnia relację dwojga ludzi. Jeśli Twój partner nie potrafi wysłuchać czego potrzebujesz i oczekujesz, a liczy jedynie na własne spełnienie, nie patrząc na Twoje uczucia, coś z pewnością jest nie tak... Nie chodzi o to, że ma od razu spełniać każdą Twoją zachciankę lub grać wyłącznie według Twoich reguł. W sypialni musi panować wyrozumiałość i wzajemność. Jeśli nie potraficie być partnerami w tak intymnej sytuacji, to jak dokonacie tego w innych sytuacjach?

Zobacz też: JAKIE RZECZY SĄ BARDZIEJ INTYMNE NIŻ SEKS? OTO KILKA Z NICH 

Zbyt dużo wad

Nie ma ludzi idealnych, każdy wnosi do związku jakieś wady, które przeszkadzają i drażnią. Jeśli jednak tych wad jest znacznie więcej niż zalet i pięknych wspólnych chwil warto się dobrze zastanowić nad tym, czy naprawdę do siebie pasujecie. Czasem tak bardzo chcemy mieć kogoś bliskiego, że wmawiamy sobie i specjalnie nie dostrzegamy pewnych niezgodności. To normalne, że nie wszyscy się dogadują. Czasem zwyczajnie wasze osobowości mogą się zbytnio od siebie różnić, by móc stworzyć harmonijną całość i wspaniały związek.

Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: Shutterstock.com


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Środa 25.02.2015 (aktualizacja: 2015-02-25)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×