Oto 8 oznak, że facet za toba tęskni

Zapewne nie raz zastanawiałyście się, czy kiedy wasz facet jest daleko, myśli o was, a nawet tęskni. Zebrałyśmy kilka oznak, które mogą o tym świadczyć.

Oto 7 oznak, że facet za toba tęskni

Jesteś w trakcie dłuższej rozłąki ze swoim partnerem? Zapewne masz lekkie obawy co do tego, jak spędza czas, czy przypadkiem nie flirtuje z innymi kobietami, a w gruncie rzeczy masz nadzieję, że za tobą tęskni.

Zobacz, co świadczy o tym, że facet jest ci wierny i już nie może się doczekać powrotu do ciebie.

1. Zalewa cię wiadomościami o treściach, które zupełnie cię nie interesują, albo wypytuje o błahostki? Nie patrz na to, jak na zawracanie głowy - on po prostu szuka pretekstu aby się do ciebie odezwać.

Zobaczcie także: Jak rozpoznać, że facet nie jest tobą zainteresowany?

2. Wracając do domu widzisz wiele nieodebranych połączeń? Tak, to niekoniecznie oznaka zazdrości. Być może chciał chociażby usłyszeć twój głos nagrany na automatyczną sekretarkę.

3. Kiedy wysyłasz mu wiadomość, ten od razu odpisuje, albo oddzwania? Tak, to znak, że myśli o tobie i tylko czeka na jakikolwiek sygnał od ciebie.

4. Przesyła ci prośby o twoje zdjęcia.

Zobaczcie także: 5 największych mitów na temat bliskości w związku

5. Na jego internetowym odtwarzaczu widzisz, że słucha waszych ulubionych piosenek, a także tych o tematyce drogi, rozłąki.

6. Na swoim profilu na portalu społecznościowym widzisz, że lajkuje, komentuje twoje stare fotografie? To znak, że myśli o tobie, przegląda zdjęcia, wspomina np. pierwsze wspólne selfie.

Zobaczcie także: 10 rzeczy, które robisz po zerwaniu

7. Opowiada ci o planach, jakie zrealizujecie, jak tylko wróci do domu? Tak, to znak, że podróż wcale go nie uszczęśliwia i tak naprawdę marzy o powrocie.

8. Jeżeli wychodzisz ze znajomymi, a po powrocie widzisz, że śpi przytulony do twojej poduszki, to znak, że nie lubi rozłąki.


Jakie jeszcze oznaki zauważyłyście u swoich facetów?Zobaczcie także:Źródło: MilionKobiet.pl/ Cosmopolitan
Foto: Shutterstock
Dodał(a): Anka P. , Środa 27.05.2015 (aktualizacja: 2015-05-27)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
routery , pomoc techniczna i przesyłka gratisRZECZY.DAG.PL/SKLEP
Dodano: 2015-05-27 15:39:00 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×