Para sprawdziła jak będą wyglądać na starość - Zobaczcie ich wzruszenie

Pewna para postanowiła sprawdzić jak oboje będą wyglądać za 20, 50, czy 70 lat. Ich reakcja okazała się pełna wzruszających emocji, zobaczcie sami.

udane małżeństwo.jpg

Para sprawdziła jak będą wyglądać na starość - Zobaczcie ich wzruszenie

 

Kiedy decydujemy się być z kimś do końca życia często nie zastanawiamy się nad tym jak po latach zmieni się nasz wygląd. Choć liczy się więź jaka nas łączy, a nie jedynie wygląd, to przecież to jak się zmieniamy może w pewnym stopniu wpływać na nasze relacje.

Kiedy decydujemy się na małżeństwo, teoretycznie wiemy, że jest to decyzja na całe życie, a nasz współmałżonek z pewnością zmieni się przez te wszystkie lata. 

 

Pewna para dostała szansę sprawdzenia tego, jak będą wyglądać za 20, 50 i 70 lat. Z początku oboje podeszli do tego jak do zabawy, jednak wraz z "wiekiem" ich reakcje stawały się coraz bardziej emocjonalne.

Zobacz też: ZOBACZ NIEZWYKLE WZRUSZAJĄCE WYZNANIE PANA MŁODEGO 

Dzięki temu, że mogli realnie zobaczyć siebie w starości, spojrzeli na siebie w inny sposób, z jeszcze większą miłością. Oboje zgodnie stwierdzili po całym eksperymencie, że to tylko utwierdziło ich w tym, że chcą być ze sobą do końca życia i tworzyć wspólnie udany związek.

Choć wszystkiemu towarzyszyło wiele śmiechu, to jednak w oczach zakochanych widać, że cała zabawa miała dla nich większe znaczenie niż przypuszczali. 

Zobaczcie cały eksperyment i wzruszającą reakcję narzeczonych.

Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: YouTube


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Niedziela 17.05.2015 (aktualizacja: 2015-05-17)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×