Po czym poznać, że powinnaś rzucić swoją pracę?

Na myśl o swojej pracy zaczyna boleć cię brzuch, obowiązki odkładasz na później? Nie masz motywacji i odczuwasz wypalenie zawodowe? Może to znak, że nadszedł czas na zmiany! Sprawdź, po czym poznasz, że to najwyższa pora na zmianę pracy!

praca.jpg

Czujesz zastój

Dobrze jest, jeśli praca, którą wykonujesz nie tylko sprawia ci radość, ale również daje szansę rozwoju i perspektyw zmian na lepsze! Jednak jeśli jest inaczej i wiesz, że nie masz szans na jakikolwiek awans oraz nie nauczysz się niczego nowego, a dotychczasowe obowiązki zaczynają cię przytłaczać - to znak, że powinnaś zastanowić się nad zmianą pracy.

Myślisz o pracy z niechęcią

Oczywisty jest fakt, że ciężko wraca się do obowiązków po przerwie, ale jeżeli takie uczucie towarzyszy ci na co dzień - uwierz, coś jest nie tak! Twoja praca na pewno nie będzie przynosiła zamierzonych efektów, jeżeli spędzasz czas tam, gdzie czujesz się źle i nie na miejscu.
Rozejrzyj się za pracą, do której będziesz chętnie przychodzić.

Zobacz też: Tracisz pracę za granicą i...co wtedy?

Nikt cię nie docenia

Raz na jakiś czas miło jest usłyszeć od szefa komplement, dobre słowo. Miło jest być docenionym. Jednak jeśli nikt nie zauważa wysiłku, który wkładasz w wykonywanie swojej pracy, bardzo szybko stracisz zapał i energię.

Stresujesz się

Jeśli na myśl o pracy zaczyna boleć cię brzuch i masz nudności, to znak, że nie czujesz się komfortowo w swoim miejscu pracy. To co robisz, powinno przynosić satysfakcję, radość, spełnienie, a w żadnym wypadku nerwy i stres. Dolegliwości są ci dobrze znane?- pora na zmianę posady.

Foto: Thinkstock
Zobacz też:

ID galerii:141


Dodał(a): Katarzyna Nowatkiewicz , Wtorek 03.05.2016 (aktualizacja: 2016-05-02)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×