Po czym poznasz, kiedy facet jest zakochany?

Czy on rzeczywiście jest zakochany, tylko zbyt nieśmiały, by się do tego przyznać? A może to Ty coś sobie wymyśliłaś? Zobacz, co może wskazywać na to, że on wpadł po uszy i świata poza Tobą nie widzi!

zakochanyfacet2.jpg

Zastanawiasz się, czy Twój znajomy nie jest przypadkiem w Tobie zakochany? Wbrew pozorom, to częsta zagwozdka kobiet, ponieważ faceci często nie artykułują swoich uczuć wprost, a nam pozostaje się tylko domyślać. Poniżej przedstawiamy 4 charakterystyczne męskie zachowania, które mogą świadczyć o tym, że on najpewniej coś do Ciebie czuje

Jak się zachowuje zakochany facet?

1. Często z Tobą rozmawia

Jeśli on często inicjuje z Tobą kontakt - zagaduje, żartuje, pisze smsy lub wciąż zaczepia Cię na Facebooku, to niezaprzeczalny fakt, że "coś jest na rzeczy".

Musisz być jednak ostrożna w tej materii, bo, może się także okazać, że po prostu dobrze mu się z Tobą gada i traktuje Cię po kumpelsku. 

Jeśli jednak podczas Waszych rozmów często zdarzają się między Wami niejasności, padają podteksty lub czuć między Wami oczywiste napięcie, to znaki, że on może się w Tobie podkochiwać, miej je zatem na uwadze!


2. Jest nadzwyczaj miły

To chyba jeden z najbardziej oczywistych symptomów zachowania faceta. Jeśli on bardzo stara się Ci przypodobać, sprawia Ci niespodzianki lub drobne prezenty, prawi komplementy itp., to bardzo prawdopodobne, że mamy do czynienia z kimś, to się w Tobie podkochuje! Być może w ten sposób on próbuje Cię sobie zjednać i wywrzeć na Tobie dobre wrażenie, co najpewniej mu się udaje. 


3. Próbuje Cię gdzieś zaprosić

Jeśli facet podpytuje, co robisz dziś lub jutro wieczorem lub czy nie miałabyś ochoty na kawę lub drinka, to jest to dość oczywista propozycja randki. Jeśli jednak jest nieco bardziej nieśmiały, może Ci również proponować randkę "pod przykrywką" spotkania w sprawie służbowej lub każdej innej sprawie. Jak przyznał ostatnio w mediach Radosław Majdan, to właśnie w taki sposób umówił się na pierwszą randkę ze swoją obecną żoną - Małgorzatą Rozenek-Majdan

Co właściwie zrobił Radek? Piłkarz przyznał, że był zainteresowany Małgosią, ale nie chciał dać tego po sobie od razu poznać. Podszedł więc do niej podczas eventu służbowego i poprosił o numer telefonu, aby ustalić datę spotkania w sprawie biznesowej. 

Kiedy się umówili, Małgosia myślała, że to będzie spotkanie zawodowe, Radek natomiast wiedział, że idzie na randkę. Co z tego wynikło? Koniec końców - małżeństwo. Właśnie tak działają faceci - podstępnie!


4. Specyficznie się przy Tobie zachowuje

Jeśli mężczyzna  non stop się przy Tobie popisuje, zabawia Cię i sypie żartami jak z rękawa, ustępuje Ci miejsca, pomaga w różnych sprawach, to istnieje spora szansa na to, że może mu na Tobie zależeć nieco bardziej niż na koleżance. Jeśli do tego specyficznie na Ciebie patrzy (nazywamy to "rozmarzonym" lub "maślanym" wzrokiem), to już chyba wszystko jasne! Co trzeba zrobić w takim przypadku? Można go nieco ośmielić, pokazując np. aprobatę dla jego zachowania. Kto wie, co może z tego wyniknąć? 

zdjęcie: iStock Dodał(a): Natalia Fijał , Poniedziałek 03.10.2016 (aktualizacja: 2016-10-03)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×