Poproszono pary, by wyjawiły z iloma osobami uprawiały seks - zobaczcie ich reakcje

Bywa tak, że wchodząc w nowy stały związek mamy za sobą już całkiem spory bagaż doświadczeń, także seksualnych. Zobaczcie jak zareagowały pary, które poproszono o to, by wyjawiły partnerom liczbę swoich kochanków!

liczba kochanków.jpg

Poproszono pary, by wyjawiły z iloma osobami uprawiały seks - zobaczcie ich reakcje

Kiedy wchodzimy w stały związek, często mamy za sobą już pewne doświadczenia. W jakimś stopniu z pewnością nas one kształtują. Jednak nie zawsze chętnie dzielimy się tym, co dotyczy tych naszych doświadczeń i przeszłości...

Zobacz też: CZY ROZMIAR "MĘSKOŚCI" PARTNERA FAKTYCZNIE MA DLA KOBIET ZNACZENIE? 

Niektórzy są zdania, że to, co należy do przeszłości, powinno pójść w zapomnienie i nie ma sensu tego rozdrapywać. Inni zaś wolą poznać wszystkie szczegóły, by pewnego dnia nie dowiedzieć się czego "przypadkiem". Oczywiście ile osób tyle opinii i od każdego osobiście zależy, czy podzieli się przeszłością z partnerem czy też nie.

 

Najtrudniej jednak przychodzi zazwyczaj rozmowa o... byłych partnerach seksualnych. Zazwyczaj takie rozmowy kończą się mało konkretnie, a liczby wcześniejszych kochanków wolimy nie zdradzać niezależnie od tego, czy uważamy, że było ich mało, czy też dużo. Co więcej, nie tylko ciężko przychodzi nam zdradzenie tej liczby, ale także jej usłyszenie. Wiele osób nie dopytuje o przeszłość seksualną partnera, czy partnerki, gdyż nie są przekonani co do tego, że chcą tę liczbę poznać.

Zobacz też: CHCESZ WIĘCEJ ROMANTYZMU W ŁÓŻKU? OTO KILKA CENNYCH RAD 

Postanowiono przeprowadzić mały eksperyment społeczny, do którego zaproszono kilka par z różnym stażem, o różnym wieku i poproszono, by wyjawili głośno liczbę dotychczasowych kochanków w obecności aktualnych partnerów lub partnerek. 

Jakie były reakcje? Zobaczcie sami!

Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: YouTube


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Środa 11.03.2015 (aktualizacja: 2015-03-11)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×