Poznaj go po kierownicy

Chciałabyś rozszyfrować swojego faceta? Przypatrz się, w jaki sposób trzyma kierownicę. To prawdziwa skarbnica wiedzy o mężczyznach.


kierowca samochodu

Facet odsunięty lekko do tyłu trzyma kierownicę na godzinie 12

Taka postawa faceta podczas kierowania samochodu świadczy o jego skłonnościach do dominacji i "oznaczania" swojego terytorium". To typ mężczyzny, który lubi mieć każdą sytuację pod kontrolą i czuć, że ma na wszystko wpływ.

Facet siedzi wyprostowany i trzyma kierownicę na godzinie 10 i 2

Masz do czynienia z bardzo praktycznym typem faceta. Trzymanie kierownicy w ten sposób daje mu świadomość, że w razie nagłej potrzeby będzie mógł z łatwością zatrąbić czy włączyć kierunkowskaz.

Nonszalancko trzyma kierownicę na godzinie 6

Możesz być pewna, że trafiłaś na niezwykle wyluzowanego faceta. Taki typ nawet podczas jazdy samochodem chce mieć wolną rękę, aby zmienić płytę czy napić się orzeźwiającego napoju, albo... czule pieścić Twoje kolana!

Nerwowo ściska kierownicę na godzinie 11 i 1

Ups! Nieśmiałość i niedowartościowanie to cechy dominujące u tego faceta. Sposób, w jaki on kieruje sugeruje, że dzięki kurczowemu trzymaniu kierownicy mężczyzna chce poczuć pewność siebie.
Dodał(a): Emilia Czaczkowska-Bołtromiuk , Piątek 22.06.2012 (aktualizacja: 2012-06-22)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×
  • Rodzący mężczyzna

    Rodzący mężczyzna

    Zapewne zastanawiasz się, czy twój mężczyzna wytrzymałby poród. Sprawdź, jak z tym zadaniem poradził sobie jeden z dziennikarzy TTV. czytaj więcej

  • Zostań królową seksu oralnego!

    Zostań królową seksu oralnego!

    Z seksem oralnym jest jak z jedzeniem owoców morza - jedni uwielbiają, drudzy za nic nie wezmą do ust. Jedno jest pewne, mężczyźni kochają jak zajmujesz się "tą" częścią ich ciała. Mamy… czytaj więcej