Poznaj go po ruchach głowy

Zastanawiasz się, czy Twój partner Cię nie okłamuje? A może chciałabyś rozgryźć intencje nowo spotkanego przystojniaka? Zacznij czytać z jego ruchów głowy!

głowa.jpg

Specjalnie dla Was przygotowałyśmy krótki poradnik odczytywania intencji facetów za pomocą jego ruchów głowy. Przeczytaj go koniecznie i dowiedz się, czy Twój wybranek zawsze mówi Ci prawdę i nie próbuje wyprowadzić Cię w pole!

Kiedy facet ciągle przechyla głowę na bok

Koniecznie zwróć uwagę, w jakich sytuacjach facet przechyla głowę na bok. Jeżeli zdarza mu się to w momentach, kiedy coś mu opowiadasz, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość: słucha Cię z naprawdę dużym zainteresowaniem.

Uwaga: jeżeli mężczyzna przechyla głowę podczas mówienia, najprawdopodobniej chce Cię przekonać, że mówi prawdę, kiedy w rzeczywistości... ściemnia!

Głowa odchylona do tyłu

Pamiętasz sytuacje, w których ktoś chce okazać przed Tobą swoją wyższość. Patrzy wtedy na Ciebie mając głowę lekko przechyloną do tyłu. Uważaj, jeżeli podczas randki z facetem, robi on dokładnie to samo. To sygnał ostrzegawczy, że będzie chciał Cię zdominować. Nie daj się!

Patrzenie w dół

Spuszczona głowa i spojrzenie skierowane na ziemię to oznaka nieśmiałości i braku pewności siebie. Jeżeli naprawdę zależy Ci na tej znajomości, postaraj się być delikatna dla swojego wybranka, ponieważ bardzo łatwo można go zranić.

Dodał(a): Emilia Czaczkowska-Bołtromiuk , Sobota 16.06.2012 (aktualizacja: 2012-06-19)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×
  • Rodzący mężczyzna

    Rodzący mężczyzna

    Zapewne zastanawiasz się, czy twój mężczyzna wytrzymałby poród. Sprawdź, jak z tym zadaniem poradził sobie jeden z dziennikarzy TTV. czytaj więcej

  • Zostań królową seksu oralnego!

    Zostań królową seksu oralnego!

    Z seksem oralnym jest jak z jedzeniem owoców morza - jedni uwielbiają, drudzy za nic nie wezmą do ust. Jedno jest pewne, mężczyźni kochają jak zajmujesz się "tą" częścią ich ciała. Mamy… czytaj więcej