Poznaj sposoby na rozsądne zakupy w internecie

Wszystkie wiemy, że nic tak nie poprawia kobiecie humoru jak porządne zakupy. Jeśli chcemy, by dobry humor utrzymał się też po sprawdzeniu stanu naszego konta, postawmy na innowacyjne metody oszczędzania.

Poznaj sposoby na rozsądne zakupy w internecie

Poznaj sposoby na rozsądne zakupy w internecieW świecie kuponów

Wszystkie uwielbiamy wyprzedaże, jednak doskonale zdajemy sobie sprawę, że te organizowane w galeriach handlowych potrafią być nieco zdradliwe. Często przecież, ulegając emocjom, kupujemy w rzekomo promocyjnej cenie ubrania, które tak naprawdę nie są nam potrzebne i szybko lądują na dnie szafy, czy też inne produkty, które okazują się na dłuższą metę nieprzydatne. Z promocjami internetowymi jest inaczej – tutaj nie działamy pod presją, mamy czas do namysłu, a ogromny wybór ofert pozwala nam na znalezienie dokładnie tego, co odpowiada naszym potrzebom. Dlatego doskonałym rozwiązaniem okazują się strony z kuponami, zniżkami i rabatami na różnego rodzaju produkty, które dają nam dostęp do wielu atrakcyjnych cenowo propozycji.

Kupuj i odbieraj gotówkę!

Jednym z najnowszych i najciekawszych sposobów na oszczędzanie jest usługa cash back, oferująca gotówkowy zwrot za zakupy. Rozwiązanie to działa na podobnych zasadach co popularny system Payback, jednak zamiast punktów otrzymujemy po prostu gotówkę. Wystarczy, że zalogujemy się na portalu zwrotów gotówkowych, takim jak oferujący zwrot za zakupy StarBonus. Na liście jego partnerów znajdują się znane sklepy internetowe, jak np. answear.com, C&A czy też Media Expert. Główne zalety tego rozwiązania to wiarygodność i bezpieczeństwo, które gwarantuje wypłacanie środków przez system płatności internetowych PayPal, a także prostota – wystarczy jedno dodatkowe kliknięcie, aby otrzymać gotówkowy zwrot za zakupy.

Zakupy grupowe

Znanym już od jakiegoś czasu, ale wciąż cieszącym się dużą popularnością sposobem na tańsze zakupy jest korzystanie z tzw. portali zakupów grupowych. Znajdziemy dzięki nim zarówno oferty turystyczne, jak też atrakcyjne zniżki do restauracji, zabiegi pielęgnacyjne, książki czy ubrania. Ich niskie ceny zawdzięczamy dużej liczbie kupujących, dzięki którym przedsięwzięcie staje się zyskowne dla obu stron. Warto korzystać ze sprawdzonych portali, które zamieszczają oferty pochodzące jedynie z wiarygodnych źródeł.

Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, takim jak zwrot za zakupy czy kupony rabatowe do różnych sklepów, możemy bezpiecznie kupować w internecie i być spokojniejsi o stan naszego domowego budżetu.

Źródło/Foto: Mat. prasowe
Dodał(a): Marietta Przybyłek , Niedziela 01.06.2014 (aktualizacja: 2014-07-21)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (9)

Awatar
Tosia93
Bardzo mądre rady. Jeśli ktoś walczy z tym, co i tak musi zostać zrobione, to sam narzuca na siebie problemy. Dzisiejszy świat niesie za sobą mnóstwo możliwości, co dobrze widać chociażby na giełdzie Furgonetka, gdzie można sprawdzić w https://furgonetka.pl/ Grunt to tylko zacząć szukać takich rozwiązań.
Dodano: 2018-09-30 17:12:54 Zgłoś nadużycie
Anonim
ja nałogowo kupuje na navona.p - uwielbiam ich różnorodność :)
Dodano: 2018-07-09 18:05:29 Zgłoś nadużycie
Anonim
Jaką formę przesyłki zwykle wybieracie? Czy korzystacie z tego typu- https://www.kepex.pl/page/przesylka-dluzycowa firm kurierskich?
Dodano: 2018-03-22 18:48:28 Zgłoś nadużycie
izazi
Zawsze przed złożeniem zamówienia dzwonię do sklepu żeby rozwiać ewentualne wątpliwości. W niektórych jak http://sugarfree.pl/ mnie już dobrze znają. Ale nigdy mi się nie zdarzyło żeby coś było nie tak jak powinno.
Dodano: 2014-11-15 15:40:22 Zgłoś nadużycie
bananek56
Robiąc zakupy w internecie warto zarejestrować się na stronie www.cash4free.pl. Podczas zakupów u sprzedawców dostaniemy zwrot gotówki :)
Dodano: 2014-08-27 11:29:44 Zgłoś nadużycie
Anonim
Jeśli kobieta płaci za własne zakupy to niech sobie poprawia humor każdego dnia. :) Jeśli to ja jestem sponsorem to jej poprawa humoru jest odwrotnie proporcjonalna do mojego. :(
Dodano: 2014-07-28 14:14:51 Zgłoś nadużycie
Anonim
Na promocjach można się naciąć tak w internecie jak i realu. Jest to indywidualna sprawa każdego. Jeśli ktoś nie uważa co robi, to niech robi co uważa. :)
Dodano: 2014-07-27 18:07:03 Zgłoś nadużycie
Anonim
Wolę zakupy tradycyjne, nie ma to jak prawdziwe polowanie na okazje. Może kiedyś dam się namówić, potrzebuję chyba większej zachęty.
Dodano: 2014-07-27 17:38:17 Zgłoś nadużycie
Anonim
Nie wiem na czym polegają zakupy grupowe. Kupuję w internecie często ale jakoś nikt mi takiej opcji jeszcze nie wyjaśnił. Przydało by się przystępne tłumaczenie.
Dodano: 2014-07-26 18:13:01 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×