Poznaj typy kobiet, których mężczyźni wolą unikać

Okazuje się, że można wyznaczyć kilka typów kobiet, których mężczyźni zdecydowanie wolą unikać. Warto dowiedzieć się jakie to typy i pomyśleć, czy czasem swoim zachowaniem nie odstraszamy niektórych panów...

Typy kobiet, których mężczyźni unikają.jpg

Poznaj typy kobiet, których mężczyźni wolą unikać

 

Okazuje się, że można wyznaczyć kilka typów kobiet, których mężczyźni zdecydowanie wolą unikać. Warto dowiedzieć się jakie to typy i pomyśleć, czy czasem swoim zachowaniem nie odstraszamy niektórych panów...

1. Super silna kobieta

Trochę nie dziwi fakt, że mężczyźni średnio lubią spotykać się z kobietą, która jest ewidentnie silniejsza od nich. Jeśli kobieta ma większe mięśnie od swojego partnera to może to godzić w jego męskie ego, na którego punkcie panowie są dość przewrażliwieni...

2. Piękna, ale niezbyt mądra

Mężczyźni uwielbiają piękne kobiety, ale nie te, które tracą urok zaraz po tym jak otwierają swoje usta i zaczynają rozmowę. Mimo wszystko panowie wolą kobiety, z którymi mogą porozmawiać na poziomie, a nie jedynie na nie popatrzeć.

3. Wieczne dziecko

Kobieta jest słodka, gdy czasem jest nieporadna, czy zwariowana, ale kluczowe jest tu słowo "czasem". Tak jak kobiety nie chcą się umawiać na dłuższą metę z wiecznymi niedojrzałymi chłopcami, tak i panowie niekoniecznie chcą się spotykać z dorosłą kobietą, która nadal wygląda i zachowuje się jak mała dziewczynka. 

4. Wredna zołza

Choć trochę prawdy jest w powiedzeniu, że mężczyźni kochają zołzy, to jednak wredne zołzy to typ kobiety, który z pewnością nie jest dobry ani na dłuższy związek, ani na ciekawą znajomość. Nikt nie chce przebywać z osobą, która ciągle wytyka błędy innym.

5. Emocjonalne szantażystki

To, że kobiety są znacznie bardziej emocjonalne niż panowie jest na swój sposób piękne i mężczyźni to lubią, ale kiedy kobieta zaczyna używać płaczu do emocjonalnego szantażu, by uzyskać to czego chce - cóż, to facetów raczej nie kręci. Wiecznie płacząca i rozchwiana emocjonalnie kobieta nie jest wymarzonym typem na randkę.

6. Flirciara

Tak, mężczyźni lubią flirtować, ale kobieta, która flirtuje ze wszystkimi raczej nie jest dobrą kandydatką na randkę. Zwłaszcza jeśli flirtuje, gdy na niej jest i to nie z tym, z którym powinna. Flirt może być świetną zabawą, ale jak ze wszystkim i z tym nie można przesadzać.

7.  Księżniczka

Mężczyźni zdecydowanie bardziej wolą damy niż księżniczki. Te drugie żyją w dość nierealnym świecie i oczekują nierealnych rzeczy. Każda kobieta chciałaby być traktowana wyjątkowo, ale czynienie z siebie księżniczki z pewnością panów nie przyciąga.

We wszystkich postawach trzeba zachować umiar. Jeśli chcesz być osobą, z którą mężczyźni lubią przebywać, bądź po prostu sobą i nie popadaj w żadne skrajności. Zobaczysz, że wtedy nie będziesz się mogła opędzić od adoratorów!

Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: Shutterstock.com


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Wtorek 06.01.2015 (aktualizacja: 2015-01-06)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×