Poznaj typy mężczyzn, na których nie warto tracić czasu

Każdemu należy dać szansę, jednak czasem można zauważyć pewne tendencje w męskim zachowaniu, które sprawiają, że na głębszy i udany związek nie ma raczej szans. Poznaj typy mężczyzn, których lepiej unikać.

pierwsza randka.jpg

Poznaj typy mężczyzn, na których nie warto tracić czasu

 

To prawda, że każdy z nas jest inny, jednak w naszych zachowaniach są pewne ogólne tendencje. U mężczyzn również można wytypować kilka typów. Niektóre z nich z pewnością nie nadają się do dłuższego i udanego związku. Jeśli zatem szukasz stabilizacji, a nie chwilowej przygody, kogo powinnaś raczej unikać? Oto nasza podpowiedź.

Mówca

Charakterystyczną cechą mówcy jest oczywiście to, że mówi dużo, bardzo dużo i na tym się kończy. jego czyny zupełnie nie pokrywają się z tym, co od niego słyszysz. Wciąż żyje marzeniami, ale nie robi nic w kierunku tego, by je spełnić. Wiele obiecuje i potrafi użyć swojej wyobraźni, by opisać to, jak będzie wyglądało wasze życie, jednak na tym wszystko się kończy, gdyż nie podejmuje żadnych działań. Możesz czekać i liczyć na to, że coś się zmieni, jednak jest to bardzo mało prawdopodobne...

Zobacz też NA CO MĘŻCZYŹNI ZWRACAJĄ UWAGĘ NA PIERWSZYM SPOTKANIU? 

Narzekacz

Tego typu mężczyzna wiecznie ma jakiś problem. Jeśli nie boli go akurat głowa, czy mały palec u prawej ręki, to z pewnością znajdzie coś innego na co może sobie ponarzekać. Przebywanie z taką osobą jest naprawdę uciążliwe i na dłuższą metę nikt nie jest w stanie tego zmienić. Choćbyś bardzo próbowała wykrzesać z niego pozytywne podejście, Twoje próby zawsze spełzną na niczym, szkoda Twojego czasu.

pierwsza randka.jpg

Nie trać czasu na mężczyznę, z którym nie stworzysz zdrowej relacji

 

Kontroler

Niestety, wiele z nas bardzo dobrze zna ten typ. Twoja spódnica jest zawsze zbyt krótka, Twój dekolt za duży, a o wyjściu bez jego wiedzy możesz sobie jedynie pomarzyć. Musi wiedzieć wszystko i kontrolować każdy Twój krok. Jego zazdrość jest czasem nie do opanowania. Nie łódź się, nic się nie zmieni, a taki związek to toksyczny związek, więc uciekaj póki możesz.

Zobacz też: ZASTANAWIASZ SIĘ CZY JESTEŚ W SZCZĘŚLIWYM I ZDROWYM ZWIĄZKU? SPRAWDŹ 

Sędzia

Taki mężczyzna, z nieznanego nikomu powodu, rości sobie prawo do oceny wszystkiego i wszystkich. Co ciekawsze osądowi podlegają wszyscy oprócz niego, gdyż on nie popełnia błędów i zawsze wie, co ma robić i jak się zachować. Dzielenie się swoimi "spostrzeżeniami" daje mu wyraźnie dużą satysfakcję. Niestety będąc dłużej u boku takiego mężczyzny możesz zacząć wierzyć w prawdziwość jego niedorzecznych sądów. Związek z taką osobą nie jest tym na co zasługujesz.

 

Uczuciowy oszust

Ten typ mężczyzny lubi do Ciebie napisać po kilku drinkach i o dość niespodziewanej porze. Odczuwasz do niego w pewien sposób niewytłumaczalne przyciąganie dlatego odpowiadasz myśląc, że przecież nie masz nic do stracenia. I tak wymieniacie kolejne wiadomości, które nagle stają się naprawdę pikantnymi smsami, a Ty w pewien sposób czujesz, że jesteś pod ścianą i nie chcesz kończyć tej dziwnej konwersacji. Nie licz jednak na to, że z takim mężczyzną możesz stworzyć jakikolwiek związek, nie bądź naiwna. To typ, który dziś pisze do Ciebie, a za trzy dni zrobi to do innej dziewczyny. Zdecydowanie nie lokuj uczuć w tak nieopłacalnej lokacie...

Zobacz też:


Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: Shutterstock.com


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Piątek 13.02.2015 (aktualizacja: 2015-02-13)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×