Przepis na wierność partnera

Mamy dla Ciebie rewelacyjną wiadomość. Wiemy co zrobić, by Twój partner pozostał Ci wierny. Najnowsze badania ujawniły, że jest pewien zaskakujący czynnik, który może popchnąć każdego mężczyznę do zdrady. Dzięki nam możesz go poznać.

Przepis na wierność partnera

Przepis na wierność partnera

Naukowcy odkryli, że gdy mężczyzna poznaje nową, atrakcyjną kobietę, poziom jego testosteronu gwałtownie rośnie. Oczywiście nie możesz zapobiec wszelkim kontaktom twojego ukochanego z innymi kobietami, ale gdy jesteście razem zadbaj o jego hormony szczęścia. Gwarantujemy sukces.

Chwal swojego mężczyznę. Za każdym razem, gdy zrobi dla Ciebie coś miłego, masaż, kolację lub odniesie sukces w pracy nie szczędź mu komplementów. Dopieszczając jego ego, podnosisz mu poziom testosteronu.
Pozwól sobie na niewinny flirt z innym mężczyzną w jego obecności. Nic tak nie stymuluje męskich hormonów jak rywalizacja. Kiedy wrócisz, twój ukochany przypomni sobie, że to jego wybrałaś spośród wszystkich mężczyzn i, że to on zdobył trofeum.

Zrób mu seks pobudkę. Mężczyźni kochają poranny seks, tym bardziej kiedy ty go zainicjujesz. Najlepsza pora jest około 6 rano. Wtedy w organizmie mężczyzn krąży najwięcej testosteronu. Niech takie poranki staną się waszym cotygodniowym zwyczajem.

Dbaj o nowości w waszym związku. Zachwyć go nową bielizną, wyjątkową randką. Romantyczne wrażenia wzmocnią więź pomiędzy wami.


Przeczytaj również:

Rutyna w związku

Bielizna, która go uwiedzieDodał(a): Martyna Matysiak , Poniedziałek 09.07.2012 (aktualizacja: 2012-08-22)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
olafasola
Może i coś w tym jest ale jak bedzie chciał zdradzić to predzej czy pozniej to zrobi
Dodano: 2012-07-09 15:48:55 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×