Przyciągam nieodpowiednich mężczyzn

Dziesięć lat temu rozwiodłam się. Od trzech lat jestem w nowym związku. Mój partner mieszka z matką, a u mnie pomieszkuje przez kilka dni w tygodniu. Jest wtedy bardzo wymagający, chętnie korzysta z moich pieniędzy, krytykuje to, że jestem oszczędna, a mój dom traktuje jak swój, mimo że nie dokłada się do rachunków. Dlaczego on mnie wykorzystuje?

Przyciągam nieodpowiednich mężczyzn


Dlatego, że mu na to pozwalasz. Możesz oczywiście zadawać sobie pytanie, dlaczego trafiłaś na kolejnego nieodpowiedniego mężczyznę, ale możesz również je odwrócić – dlaczego kolejny raz takiego sobie wybrałaś? To nie jest tak, że los jest dla ciebie mało łaskawy i podsyła ci same "wybrakowane" egzemplarze. To w tobie jest coś, co przyciąga tego typu osoby. Warto sprawdzić, co to takiego.

Jacy mężczyźni są w stanie cię zauroczyć? Chodzi o cechy charakteru. Może pociągają cię niedostępni emocjonalnie, albo tacy, którzy nie mają apetytu na stały związek. Co czujesz, kiedy pozwalasz się męczyć? Może to nie jest niemiłe uczucie? Pamiętaj, nikogo nie jesteś w stanie zmienić, ale możesz zmienić siebie. Ty jesteś odpowiedzialna za swoje szczęście.

Tekst: Ewa Klepacka-Gryz

Przeczytaj również:

Żyję z Piotrusiem Panem
Krzyknął, popchnął, uderzył


Dodał(a): Michalina Gruszka , Środa 18.04.2012 (aktualizacja: 2012-04-16)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
sylwia73
ja też przyciągam do siebie mężczyzn z problemami zwłaszcza z alkocholem jestem całe życie poniewiewierana wykorzystywana przez swoich życiowych partnerów mój były partner jest aż do przesady oszczędny skąpy a na dodatek bardzo rygorystyczny zaborczy zazdrosny potrafi ci wypomnieć sprawy z przed ponad 20 lat i z tego powodu się nie odzywać a na dodatek ma bardzo podłą fałszywą matkę która mną pomiatała poniewierała pomstowała wyklinała przeklinała ostatnio jak byłam u nich na wielkanoc to bić mnie chciała gdyby nie mój partner to pewnie obie byśmy się pobiły a na dodatek jestem w 17 tygodniu ciąży chłopak chciał się ze mną żenić ale ja mu powiedziałam nie wyjdę za ciebie i nie zamierzam mieszkać z twoją matką pod jednym dachem poprostu jej nie znoszę ponieważ zawsze stara mi się dogryzać nawet doszło do tego że się trułam biorąc duże ilości leków i po pijałam je alkocholem a ona się tylko patrzyła i ze mnie śmiała i wyzywała od wariatek lepiej być osobą samotną niż być z kimś kto całe życie tobą pomiatał poniewierał kto cię nigdy nie szanował nie obronił trzeba nieraz się z tym pogodzić że jesteś sama niż miałabyś potem się całe życie męczyć z nieodpowiednim facetem i jego rodziną która od samego początku cię nie chciała nie akceptowała sylwiadeska@wp.pl
Dodano: 2012-05-10 23:02:55 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×