4 najgorsze sposoby na podryw!

Jeśli chcesz zdobyć wymarzonego mężczyznę, nigdy nie próbuj w ten sposób! Oto 4 najgorsze sposoby na podryw!

podryw.jpg
1. Angażowanie koleżanki

Umówmy się, posługiwanie się kumpelką w celu wybadania sytuacji było dobre w szkole. Teraz nie potrzebujesz ani swatki, ani przyzwoitki. Dlatego, jeśli będziesz mu przekazywać informacje przez kumpelkę, to nie dość, że wyjdziesz na niedojrzałą i dziecinną, to istnieje ryzyko, że owa koleżanka wpadnie w oko Twojemu wybrankowi!

Warto zobaczyć: Jak podrywają nas faceci?


2. Udawanie kogoś innego

To najgorszy start z możliwych. Twój facet ma przecież być wpatrzony w Ciebie i to Ciebie kochać, nie kogoś innego! Dlatego nie wymyślaj swoich zainteresowań pod kątem mężczyzny, nie zachowuj się tak, by mu się przypodobać - bądź sobą. Tylko naturalnością możesz mu zaimponować…


3. Pozorowanie trudnej do zdobycia

Kobietom nieraz się wydaje, że kiedy facet będzie musiał się nieźle napracować, żeby chociaż się z nią umówić, wtedy będzie się bardziej starał i zabiegał o względy. Niekoniecznie! Oczywiście, nie wskakuj facetowi od razu od łóżka i nie bądź na każde wezwanie, ale udawanie nadąsanej księżniczki też nie jest dobrym pomysłem na wzbudzenie zainteresowania.


4. Rozmowy o wspólnej przyszłości

Jeśli nie chcesz wystraszyć mężczyzny, nie wybiegaj w przyszłość. Nawet w żartach. Nie planuj wspólnych wakacji, małżeństwa, dzieci - to go raczej nie zachęci do dalszych randek.

Fot: Thinkstock

Zobacz też:Dodał(a): Katarzyna Nowatkiewicz , Piątek 08.07.2016 (aktualizacja: 2016-07-08)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×