5 porad, dzięki którym zapomnisz o swoim eks!

Rozstania zazwyczaj bywają bolesne, dlatego bardzo trudno przez nie przejść. Nie jest łatwo zapomnieć o kimś, kto był dla nas ważny. Jednak można zastosować pewne triki, dzięki którym skrócisz cierpienia i szybciej zapomnisz o swoim byłym!

zapomnij o eks.jpg

Zrób porządki!

Niestety, ale pora na pozbycie się rzeczy, które kojarzą Ci się z Twoim eks! Wyrzuć zasuszone kwiaty, które od niego dostałaś, wspólne zdjęcia, walentynkowe kartki i urodzinowe prezenty.
I mówiąc „wyrzuć”, nie mamy na myśli „schowaj”! To przykre, ale jedynie pozbycie się na dobre wszystkich rzeczy może zadziałać. Po prostu pora zamknąć ten rozdział w Twoim życiu.

Zerwij kontakt

Nie zastanawiaj się, co u niego, nie próbuj nawiązywać jakiegokolwiek kontaktu. Przestań obserwować jego profil na Facebooku, nie zaglądaj tam codziennie, czy przypadkiem nie jest
w nowym związku. Skasuj jego numer, żeby nie kusiło Cię wysyłanie dziwnych SMS-ów w stanie nietrzeźwości. Odetnij się od niego- nie przedłużaj swoich cierpień.

Zmień przyzwyczajenia

Wypracuj zupełnie nowe, tylko Twoje rytuały, które nie będą Ci o nim przypominały. Przestań bywać w miejscach, do których mieliście zwyczaj chodzić razem. Nie rób tego, co robiliście wspólnie.

Zobacz także: Czemu nie warto wracać do swojego eks?


Zaszalej z przyjaciółkami

Zrób coś przyjemnego, by móc się zrelaksować i oderwać od codzienności. Najlepszym sposobem jest wieczorne wyjście z przyjaciółkami, impreza, gdzie z powodzeniem choć trochę uwolnisz się od dręczących Cię myśli.

Zajmij się czymś

Najlepszym sposobem na zapomnienie jest odwrócenie uwagi- skup się na sobie. Zacznij uprawiać jakiś sport, zapisz się na siłownię, potańcz. Nie dość, że poprawisz formę i spalisz nadprogramowe kalorie, to dodatkowo wyzwolisz mnóstwo endorfin- uśmiech i lepsze samopoczucie gwarantowane!

Foto: Thinkstock

Zobacz też:Dodał(a): Katarzyna Nowatkiewicz , Sobota 28.05.2016 (aktualizacja: 2016-05-28)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×