5 rzeczy, które musisz zrobić do końca roku!

Nowy rok zbliża się wielkimi krokami... Zobacz, jak w pełni przygotować się na jego powitanie!

2017.jpg

Aby dobrze przywitać nachodzący rok i pożegnać się ze starym, nie wystarczy Ci piękna kreacja sylwestrowa i impreza w gronie najlepszych przyjaciół... Są pewne sprawy, które powinnaś zamknąć do końca roku- dzięki temu poczujesz, że w Twoim życiu panuje porządek. Oto one: 

1. Ludzie. Zastanów się, ilu bliskich przyjaciół zaniedbałaś w 2016 roku. Jak traktowałaś ludzi w swoim otoczeniu? Może to odpowiedni moment, aby zdobyć się na szczerą rozmowę lub wynagrodzić krzywdy, które wyrządziłaś? Odwiedź tych, którzy zawsze byli dla Ciebie ważni, a mimo to często o nich zapominasz. Końcówka roku to przecież idealny moment, aby na chwilę się zatrzymać...

2. Długi. Ile książek na Twojej półce należy do dobrej przyjaciółki lub po prostu biblioteki? Zbierałaś się kilka miesięcy, żeby oddać pożyczony sweter czy niewielką kwotę? Zrób to teraz. Zobaczysz, że poczujesz się dużo lepiej.

3. Wiedza. Masz wrażenie, że w tym roku zajmowałaś się rutynowymi obowiązkami, nie ucząc się niczego nowego? Sięgnij po dowolną książkę- może dotyczyć muzyki klasycznej czy matematyki. Poszerz swoją wiedzę o świecie- być może da Ci to nowe inspiracje na nadchodzący rok.

4. Stop. Zatrzymaj się na moment w codziennym biegu. Wiemy, że przed świętami może to być trudne, jednak nie dowiesz się, czego tak naprawdę chcesz od życia, dopóki nie podsumujesz upływającego czasu. Wybierz się na samotny, zimowy spacer i przeanalizuj, co w tym roku zmieniło się na gorsze i jak to naprawić.

5. Emocje. Postaraj się choć raz zrobić coś nieprzewidzianego, jeszcze w tym roku. Zabierz partnera do egzotycznej restauracji lub na jedną lekcję tańca, którego zawsze chciałaś się nauczyć. Przypomnij sobie dokładnie swoje noworoczne postanowienia z przed roku i zastanów się, które z nich było dla Ciebie najważniejsze... Jeszcze nie jest za późno, aby je zrealizować!

Mimo że rok dobiega końca, tak naprawę każdy moment jest dobry, aby zrobić coś dla siebie lub innych. Jeśli nie udało Ci się zrealizować zeszłorocznych postanowień, nic nie szkodzi! Mijający rok z pewnością był pełen sukcesów, ale i tymczasowych upadków... Najważniejsze jest to, aby ciągle próbować od nowa! 

Zdjęcie: iStock 


Dodał(a): Alicja Bartosiak , Piątek 16.12.2016 (aktualizacja: 2016-12-16)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×