Co możesz zrobić, gdy ciągle słyszysz swoich sąsiadów?

Sprawdź kilka niezawodnych pomysłów!

ThinkstockPhotos-488053512.jpg

Zdarza się, że nasi sąsiedzi bywają bardzo samolubni i bardzo niekulturalni w swoich zachowaniach, jak wtedy gdy wystawili swoje buty na korytarz, które zalatywały nieprzyjemnym zapachem czy gdy zastawili pół korytarza wózkami dla dzieci i ich zabawkami. Najgorzej jest jednak wtedy, gdy oni nie zdają sobie sprawy z tego, że słyszysz ich uprawiających seks. W swoim domu, nie na korytarzu. Co w takiej sytuacji można zrobić?

 Zobacz też: Stanik, który wykrywa raka? To możliwe!


Krzycz głośno na dole, najlepiej wydając z siebie podobne odgłosy co oni

To najprostszy sposób, by dać im do myślenia, że skoro oni są w stanie słyszeć Ciebie, tak samo Ty słyszysz ich. Nie musisz udawać, możesz po prostu puścić swoje hamulce gdy będziesz następnym razem w swoim łóżku ze swoim mężczyzną. Po prostu narób tyle hałasu, ile się da. Jeśli nie domyślą się w ten sposób, spróbuj...


Poćwiczyć fitness z dużą ilością skoków

Z pewnością zadziała, gdy uporczywi sąsiedzi mieszkają pod Tobą. Jeśli jednak chcesz poruszyć tych na dole - podkręć muzykę i motywuj sama siebie, głośno krzycząc.

Sprawdź: Jakie zdania powinnaś słyszeć od partnera? 


Obejrzyj wojenny film 

Najlepiej ten, w którym słychać co 5 minut głośny karabin czy wybuchające bomby. Nie musisz w sumie go oglądać - wystarczy, że go włączysz i pójdziesz robić kolację do kuchni. Chodzi o to, by oni słyszeli go dokładnie, nie ty.


Zaproś znajomych na karaoke

Podkręć atmosferę winem i pozwól, by zachowywali się swobodnie. I najlepiej daj stare, dobre przeboje, które wszyscy znają - jak Britney czy Backstreet Boys! Jeśli tego nie usłyszą, prawdopodobnie mają problem ze słuchem.

Polecamy: LIST: Moi sąsiedzi rujnują mi życie!


Odkurzaj!

Najlepiej kilka razy dziennie, bardzo dokładnie. Zyskasz na tym nie tylko domyślność swoich sąsiadów, lecz także pachnący i wręcz sterylny dom. Można? Można!Źródło: Elitedaily

Zdjęcie: Thinkstock


Dodał(a): Anna Guzek , Piątek 18.03.2016 (aktualizacja: 2016-03-18)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
a jak sąsiedzi mieszkają nad nami a nie pod nami?
Dodano: 2016-03-18 23:00:31 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×