Dlaczego lepiej nie pisać do swojego eks?

Po zerwaniu z chłopakiem należy dać sobie spokój i pójść naprzód, zacząć coś nowego. Jeśli korci Cię wysłanie do niego smsa, spróbuj się powstrzymać i nie rozdrapywać rany. Oto kilka rad, jak pokonać chęć kontaktu z byłym partnerem!

pisanie do eks.jpg

Nie szukaj powodów, by do niego napisać

Jeśli potrzebujesz czyjejś pomocy, rady czy zwyczajnej rozmowy, niech Twój eks nie będzie pierwszą osobą, o której pomyślisz… Masz wielu znajomych, bliskich przyjaciół, z którymi mogłabyś spędzić czas. Jeśli masz kryzys i niewiele brakuje do tego, byś napisała do byłego - wyłącz telefon i zajmij się czymś.

Zostaw przeszłość za sobą

Wasz związek to zamknięty rozdział i teraz każde z Was żyje swoim życiem. Pora zacząć coś nowego, z przyszłością - ciągłe rozpamiętywanie i wracanie do dawnych chwil nie przyniesie Ci żadnej korzyści, a wręcz przeciwnie - sprawia, że ciągle tkwisz z martwym punkcie.

Polecamy: Co robić, kiedy widzisz swojego EKS?

Pamiętaj, że ludzie się nie zmieniają

Z jakiegoś powodu się rozstaliście - być może Cię zranił, nie pasowaliście do siebie etc. Nie ma co liczyć na to, że po otrzymaniu od Ciebie smsa, Twój były zmieni się, przejdzie metamorfozę, zrozumie błędy i zechce je naprawiać.

Bądź cierpliwa

Powstrzymywanie się od niepisania, to idealna lekcja cierpliwości i silnej woli. Stan, w którym teraz jesteś, cierpienia i chęci posiadania kontaktu z byłym, jest przejściowy. Jeśli dasz sobie trochę czasu, minie.

Nie pisz po alkoholu

Alkohol dodaje Ci odwagi, popycha do pewnych czynności… niestety w tym stanie możesz nie zapanować nad swoimi emocjami i napisać coś, czego później będziesz żałować. Wystrzegaj się takich sytuacji, jak ognia! Najlepiej poproś znajomych, aby podczas zakrapianego alkoholem spotkania pilnowali Cię, abyś nie pisała smsów. 

Fot: Thinkstock

Zobacz też:

ID galerii:618Dodał(a): Katarzyna Nowatkiewicz , Środa 03.08.2016 (aktualizacja: 2016-08-03)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
waisea
Najważniejszym tutaj punktem jest "zostaw przeszłość za sobą". Nie warto wracać do takich spraw.
Dodano: 2016-08-03 12:26:41 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×