Jak pozbyć się stresu przedślubnego?

Zamiast się stresować, sprawdź nasze porady!

ThinkstockPhotos-512401910.jpg

Wiadomo - ślub nie jest najprostszym projektem życia. Prawda jest taka, że sporo kosztuje - stres, ciągłe dodatkowe sprawy do załatwienia, dodatkowe wydatki i nieplanowane problemy. Wszystkiemu jednak jesteś w stanie stawić czoła o ile weźmiesz się w garść i spróbujesz kilku prostych trików. Do dzieła!

Zobacz też: Idealna suknia ślubna! 


ORGANIZACJA TO PODSTAWA

Ciągle zapominasz co powinnaś dzisiaj zrobić? Martwisz się, że znowu przeoczyłaś wyznaczony termin? Weź do ręki organizer i skup się na tym, co jeszcze zostało do zrobienia. Na spokojnie wypisz wszystko, co spędza Ci sen z powiek i niech ta lista będzie Twoim przewodnikiem. Jeśli o niczym nie zapomniałaś, to z pewnością wszystko będzie jak trzeba!


ZRELAKSUJ SIĘ

Od czasu do czasu pozwól sobie na małe nagrody za pracę włożoną w przygotowania weselne. Cały stres, który kumuluje się w Twoim organizmie może źle wpływać na Twoje samopoczucie, zdrowie a nawet obniżać poziom odporności na choroby. Zasłużyłaś na wszystko, cokolwiek właśnie wpadło Ci do głowy!

Polecamy: Ślub - cywilny czy kościelny? 


NIE WRZUCAJ SOBIE NA GŁOWĘ WSZYSTKIEGO

Nie możesz być jednocześnie Panną Młodą, florystką, makijażystką, organizatorką i projektantką. Od tego są ludzie i specjalne zawody, które szybko pomogą Ci się uporać z każdym problemem z jakim się spotkasz i z pewnością wykonają swoją pracę najlepiej, jak to możliwe.


W DNIU ŚLUBU ODŁÓŻ PROBLEMY NA BOK

Poproś druhnę, by była pierwszą osobą, która radzi sobie z zaistniałym problemem (jakikolwiek by się nie pojawił). Poproś, by przyszła wtedy, gdy nie poradzi sobie z problemem. Prawda jest taka, że ten dzień jest Twój i masz bawić się razem z ludźmi, których zaprosiłaś, a nie martwić się pękniętą rurą w kuchni czy tortem, który się skrzywił.


Źródło: Realsimple.com

Zdjęcie: Thinkstock


Dodał(a): Anna Guzek , Sobota 21.05.2016 (aktualizacja: 2016-05-20)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar