Najlepsze tematy do rozmów

Jeśli należysz do osób dość nieśmiałych i nie masz naturalnej zdolności do podtrzymania rozmowy, szczególnie z osobami, które dopiero co poznałaś, mamy na to radę! Oto nasze podpowiedzi tematów, którymi przełamiesz pierwsze lody!

tenaty do rozmow.jpg
1. Hobby
Fundamentalnym i bezpiecznym tematem do rozpoczęcia konwersacji są zainteresowania.
Dobrze jest wymienić się poglądami na temat tego, co lubimy, czym się zajmujemy. W ten sposób dowiesz się więcej o nowych znajomych i rozluźnisz atmosferę.

2. Muzyka
Bezpieczny temat to gatunki muzyczne. Wymieńcie się informacjami o ulubionych zespołach, muzykach, może też się okaże, że byliście na jednym koncercie?
Co więcej, możesz poszerzyć swoją muzyczną wiedzę o dodatkowe muzyczne informacje
i ciekawostki.

3. Podróże
Podyskutujcie, gdzie lepiej wyjeżdżać- w góry, nad morze, nad jezioro? Za granicę czy do polskich miast? Spytaj, czy nowi znajomi planują urlop, jakiś ciekawy wyjazd, opowiedz o własnych planach lub wcześniejszych turystycznych doświadczeniach.

Zobacz także: Jak powinnaś rozmawiać z facetem, żeby Cię zrozumiał?

4. Ulubione miejsca
Warto spytać o miejsca, w których nowo poznane osoby spędzają czas. Przy okazji poznasz ciekawe knajpki, kawiarnie, parki, których wcześniej nie znałaś, a mogą okazać się bardzo przyjemne!

5. Jedzenie
Kulinaria to bardzo interesujący i smaczny temat. Dobrze poznać gusta swoich rozmówców, zdradzić im swoje ulubione potrawy i podzielić się przepisami. Dzięki takiej wymianie myśli, możesz mieć dużo nowych kuchennych inspiracji.

Fot: Thinkstock

Zobacz też:Dodał(a): Katarzyna Nowatkiewicz , Czwartek 23.06.2016 (aktualizacja: 2016-06-23)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×