Nie możesz znaleźć wartościowego mężczyzny? Możliwe, że popełniasz te błędy!

Od dawna wiesz, jak wygląda mężczyzna Twojego życia, ale... nie potrafisz go znaleźć? Zobacz, dlaczego!

wartosciowymen.jpg

To nieprawda, że wspaniałych mężczyzn trudno spotkać. To, jakich ludzi przyciągasz do siebie, w dużej mierze zależy od Twojego zachowania. Jeśli chcesz znaleźć partnera swoich marzeń, z którym stworzysz kochającą się rodzinę, powinnaś wystrzegać się tych błędów:

Nachalność

Mężczyźni lubią kobiety, które mają własne życie i pasje. Jeżeli już po tygodniu znajomości pokazujesz mu, że stał się całym Twoim światem, co będzie później? Nie dziw się, że Twoje ciągłe telefony i natarczywe pytania prędzej czy później skutecznie odstraszają potencjalnego partnera. 

Pośpiech 

Poznałaś faceta marzeń i nie możesz doczekać się Waszej pierwszej wspólnej nocy? W tych kwestiach pośpiech jest złym doradcą. Pokaż mu najpierw, że łączy Was dużo więcej niż pożądanie. Cierpliwość popłaca! 

Zbyt wysokie wymagania 

Mimo że mężczyzna, którego właśnie poznałaś, nie do końca spełnia wszystkie Twoje wymagania, nie przekreślaj go na starcie! Każdy z nas ma swoje słabości, a być może to właśnie jego "wady" sprawią, że będziecie się świetnie dogadywać? Pamiętaj, że do stworzenia wspaniałego związku wcale nie potrzebujesz ideału.

Nienaturalność

Jeśli za każdym razem chcesz się pokazać z najlepszej strony, prawdopodobnie przestajesz być sobą. Nawet jeśli znacie się krótko, on wyczuje fałsz. Nie musisz udawać kogoś innego, aby zbudować udany związek- zwłaszcza że nie jesteś w stanie wiecznie ukrywać swoich słabych stron.

Nieodpowiednie miejsca... 

Marzysz o poznaniu wartościowego mężczyzny i za każdym razem szukasz go w... klubie? To zły kierunek! Jeśli zależy Ci na stałym związku, rozejrzyj się wokół siebie. Czy w Twoim miejscu pracy lub wśród znajomych nie ma nikogo wartego uwagi?

Odsłanianie wszystkich kart

Nie rób tego na samym początku! Nie musisz od razu opowiadać mężczyźnie o swoich problemach w pracy czy trudnym dzieciństwie- na to przyjdzie pora. Pozwól, aby Wasza relacja rozwijała się w naturalnym rytmie. 

Zdjęcie: iStock


Dodał(a): Alicja Bartosiak , Wtorek 16.05.2017 (aktualizacja: 2017-05-16)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
mnie się udało znaleśc miłośc, zarejestrowałam się na profilu kochaj.pl i powiem wam udało się http://kochaj.pl/
Dodano: 2017-12-02 18:30:59 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×