Polub siebie!

Wiele z nas ma problem z samoakceptacją- nie widzimy swoich atutów, zalet, zauważamy zaś wszelkie potknięcia i niepowodzenia. Oczekujemy sympatii ze strony otoczenia, jednak jeśli nie polubimy siebie my, to inni będą odbierać nas bardzo podobnie. Sprawdź, dlaczego warto polubić siebie?

polub siebie.jpg
Relacje z ludźmi zależą w dużym stopniu od nas samych. To, jak siebie postrzegamy i na ile się lubimy, określa, jak widzą nas inni. Pora zmienić swoje podejście i polubić siebie- wtedy wszyscy wokół będą inaczej do nas podchodzić! Jakie korzyści wiążą się z polubieniem własnej osoby?

Po pierwsze- wzrasta pewność siebie

Kiedy polubisz siebie, automatycznie zyskasz wiarę we własne możliwości! Wzrośnie Twoja samoocena, zyskasz energię do działania, a także odporność na niekorzystne opinie innych. Gdy się akceptujesz, wszystko inne automatycznie przychodzi łatwiej!

Po drugie- znajdziesz „tego jedynego”

Jeśli chcesz być szczęśliwa z drugim człowiekiem, najpierw musisz poczuć się szczęśliwa sama ze sobą.
Kiedy będziesz z siebie zadowolona, zaakceptujesz swoje wady, będziesz świadoma zalet-wtedy druga osoba będzie Twoim dopełnieniem i odbiciem lustrzanych tych wszystkich aspektów.

Po trzecie- będziesz bardziej atrakcyjna

Osoby, które w siebie wierzą i przede wszystkim, kochają siebie, inaczej są odbierane przez otoczenie. Bądź świadoma swoich zalet, uwierz, że jesteś atrakcyjna, a taką właśnie się staniesz w oczach innych. Czaruj uśmiechem, idź pewnym krokiem i trzymaj głowę wysoko- wszyscy będą zachwyceni.

Warto zobaczyć: Błyskawiczny kurs pewności siebie


Po czwarte- będziesz odnosić więcej sukcesów

Polub siebie, a będziesz skazana na sukces! Z pewnością nie będziesz wtedy popadała w jakiekolwiek zwątpienie, nie poddasz się i znajdziesz wyjście z każdej sytuacji! Łatwiej będzie także realizować swoje marzenia.

Foto: Thinkstock
Zobacz też:

ID galerii:628Dodał(a): Katarzyna Nowatkiewicz , Poniedziałek 23.05.2016 (aktualizacja: 2016-05-23)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Anonim
powiedzieliście, po co polubić siebie, to teraz jeszcze doradźcie, jak to zrobić, kiedy komuś się wydaje, że lubić się nie ma za co.
Dodano: 2016-05-26 18:44:43 Zgłoś nadużycie
Galicka O.
u mnie sprawdziło się wyeliminowanie tego, co da się wyeliminować i pokochać resztę :) dopiero jak zaczęłam brać iqface to udało mi się pozbyć na stałe pryszczy z buzi. teraz nakładam mniej makijażu, czuję się bardziej komfortowo i naprawdę zdołałam pokochać siebie :)
Dodano: 2016-05-24 16:57:10 Zgłoś nadużycie