Studia

Każdy normalny dorosły człowiek w większości przypadków ma taki sam plan dotyczący początku swojego dorosłego życia.

Każdy maturzysta chce skończyć szkołę, zdać maturę, a następnie z dobrymi wynikami zapisać się na studia które zamierza ukończyć z dobrym wynikiem umożliwiającym mu staranie się o dobra posadę. Przeglądając rekrutację na wielu uniwersytetach można zaobserwować, że wielu młodych ludzi składa, czy wybiera kierunek psychologia UW. Jest to bardzo oblegany kierunek na Uniwersytecie Warszawskim, który jest niezwykle renomowaną uczelnią w całej Polsce. Nic więc dziwnego, że wielu ludzi chce ukończyć te studia i dzięki nim może w przyszłości prędzej znaleźć pracę. Książki psychologiczne które są wymagane na tych studiach można dostać prawie w każdej bibliotece. Nawet można je zamówić poprzez Internet, a ich cena nie jest wcale taka astronomiczna. Oczywiście są to pozycje typowo naukowe więc trzeba się przestawić na tego typu pozycję, ponieważ na studiach spotka się je na każdym kroku. Warto zainwestować w swoją przyszłość i ubiegać się o dostanie na tak renomowaną uczelnie.
Dodał(a): MK , Poniedziałek 02.05.2011 (aktualizacja: 2011-05-01)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Monik81
U mnie jednak większym wyzwaniem było właśnie dostanie się na studia. Postawiłam sobie poprzeczkę naprawdę wysoko, szczególnie, że były to studia medyczne, a w tamtym czasie chociażby chemia u mnie leżała. Jednak grunt, to się nie załamywać, ja wtedy postanowiłam wziąć korepetycje i sumiennie przez trzy lata na nie uczęszczałam. A Wy jakie macie doświadczenia z korepetycjami, lepiej Wam szła nauka w indywidualna z korepetytorem czy w małych grupach w tego typu miejscach https://edun.pl/ ? Zastanawiam się, bo ja zdawałam maturę dobrych kilka lat temu, a chcę teraz doradzić siostrzenicy z jakich korepetycji najlepiej skorzystać z chemii w Warszawie.
Dodano: 2017-11-15 13:27:13 Zgłoś nadużycie
Kasandra31
Dostać się na studia to jedno, a ukończenie ich to już zupełnie inna spraw. W liceum wydawało mi się, że matura to jest najtrudniejszy egzamin na świecie, ale potem okazało się, że każde kolejne kolokwium na studiach jest trudniejsze. Czasem trudno było mi się "wyrobić" z oddawaniem prac zaliczeniowych, dlatego korzystałam z pomocy http://www.edu-ogloszenia.pl/pisanieprac , dzięki czemu mogę obecnie pochwalić się tym, że nie tylko ukończyłam uczelnię, ale też pracuję w swoim zawodzie:)
Dodano: 2015-07-12 22:35:44 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×