Te rzeczy podniecają mężczyzn!

Wiele z nas myśli, że tylko nagie ciało działa na facetów pobudzająco. Nieprawda! Okazuję się, że jest wiele takich rzeczy! Sprawdź, co tak naprawdę ich podnieca!

to podnieca mezczyzn.jpg

Zakładanie nogi na nogę

Wydaje się, że jest to dość naturalna i częsta pozycja, w jakiej siadają kobiety. Jednak kiedy zakładasz nogę na nogę, subtelnie i z wdziękiem pobudzasz zmysły mężczyzny. Dlatego warto wcześniej kilka razy przećwiczyć ten sposób siadania, aby podczas spotkania z mężczyzną, zrobić na nim dobre wrażenie.


Kolor czerwony

Czerwień kusi i przyciąga wzrok. Kojarzona jest z miłością i namiętnością. Nie bez powodu nazywana jest kolorem pożądania. To kolor, który najsilniej oddziałuje na mężczyzn. Bez względu na to, czy masz na sobie czerwone szpilki, sukienkę czy bieliznę, na pewno zadziałasz na jego zmysły.

Naturalny wygląd

Jak się okazuje, panów najbardziej podnieca, kiedy masz na sobie naturalny makijaż.
Nic dziwnego- podobno kobieta według mężczyzny wygląda najpiękniej wtedy, kiedy budzi się rano bez makijażu, przy jego boku.

Kiedy kobieta nosi jego koszule

Mężczyźni uwielbiają, kiedy jego kobieta chodzi w jego t-shircie czy koszuli. Nie ma dla nich seksowniejszego widoku, niż kobieta, która po upojnej nocy, zasypia w ich ubraniu.

Zmysłowo wystająca bielizna

Mężczyźni lubią, kiedy spod stroju kobiety subtelnie wyłania się bielizna. Pozwala im to na uruchomienie wyobraźni. Tylko pamiętaj - bielizna musi wystawać bardzo delikatnie, prawie niezauważalnie.


Dodał(a): Katarzyna Nowatkiewicz , Niedziela 26.06.2016 (aktualizacja: 2016-06-26)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×