Walentynki singielki. Jak je spędzić?

Jesteś singielką i sama myśl o walentynkach Cię przygnębia? Niepotrzebnie! Zobacz, jak możesz uczcić to święto!

singielkawalentynki.jpg

Jesteś singielką? W dniu zakochanych powinnaś pamiętać o jednej rzeczy- to, że nie masz partnera, wcale nie znaczy, że nie zasługujesz na odrobinę miłości! Zamiast rozczulać się nad swoją samotnością, lepiej zrobić coś, co polepszy Twoje samopoczucie. Oto nasze propozycje.

1. Świętuj w gronie najbliższych! Przede wszystkim zastanów się, kto z Twoich przyjaciół również spędza ten dzień sam- być może są wśród nich inni single. Pamiętaj również, że nie każda para lubi świętować walentynki. Taki dzień to jednak wspaniały pretekst do spotkania w gronie znajomych.

2. Idź na zakupy.  Święto zakochanych to idealna okazja, aby zrobić sobie mały prezent. Tego dnia niczego nie planuj- daj ponieść się fantazji. Kup sobie coś, o czym myślisz od dawna. 

3. Wyjedź na krótkie wakacje. Nie masz czasu na regenerację? Co powiesz na mały wypad do pięknego miejsca z dala od cywilizacji? Wbrew pozorom zima ma w sobie wiele uroku. Zabierz ze sobą ulubione książki i wreszcie odpocznij od codziennych obowiązków.

4. Wybierz się na imprezę! Nie musisz wcale bojkotować Walentynek. W Twojej okolicy z pewnością są organizowane różnego rodzaju imprezy dla singli. Może warto wybrać się na jedną z nich? Być może poznasz tam mężczyznę swojego życia!

5. Zaplanuj maraton filmowy. Zorganizuj nocny seans filmowy. Na oglądanie ulubionych filmów zaproś koleżanki- zróbcie sobie przyjemny, babski wieczór z pysznym jedzeniem. 

6. Nic nie rób. Mimo wszystko jesteśmy zdania, że w walentynki najlepiej robić to, co zwykle. Skoncentruj się na codziennych obowiązkach. Nie musisz wcale świętować tego dnia- w końcu miłość powinniśmy okazywać sobie na co dzień.

 Zdjęcie: iStock


Dodał(a): Alicja Bartosiak , Czwartek 02.02.2017 (aktualizacja: 2017-02-02)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×