5 rzeczy, których zazdrościmy innym kobietom!

Przyznajmy otwarcie- zazdrościmy innym kobietom! Często niepotrzebnie, bo wiele możemy same zmienić! Sprawdź, jakie są główne powody zazdrości kobiet!

zazdrosne kobiety.jpg
1. Figura

Bardzo często zazdrościmy innym kobietom tego, jak wygląda ich ciało. Wiadomo, że każda z nas marzy o pięknej sylwetce, ale zazdrość tu nic nie pomoże - wszystko leży w naszych rękach, wystarczy zacząć uprawiać sport i zdrowo się odżywiać!

2. Pewność siebie

Powodem do zazdrości jest także pewność siebie u innych kobiet. Niektóre z nich są zdecydowane, idą pewnym krokiem, z podniesioną głową i nic nie jest w stanie ich powstrzymać.
Co tu dużo mówić, pewne osoby mają przebojowy charakter, a jedyne, co nam pozostało, to próbowanie być pewniejszą na co dzień.

Zobacz także: Czemu faceci kochają kretynki?

3. Uroda
Jednym z częstszych powodów zazdrości jest uroda - zazdrościmy długich i zadbanych włosów, białych zębów, zgrabnych nóg, dużych oczu… Rada jest jedna - należy pokochać siebie, a nie patrzeć na innych. Każda z nas powinna docenić to, co ma i nie doszukiwać się tych złych rzeczy.

4. Praca

Tak naprawdę wystarczy wziąć sprawy w swoje ręce i postarać się o satysfakcjonującą pracę,
a nie zazdrościć tym, którym się udało. To nic nie da! Zawsze znajdzie się ktoś lepiej sytuowany, na lepszym stanowisku.

5. Ubrania

O tak! Ciuszki to dobry powód do zazdrości - kiedy zobaczymy u innej kobiety markowe "superubranie", o którym zawsze marzyłyśmy, a niestety nie możemy sobie na nie pozwolić, zaczyna towarzyszyć nam uczucie zazdrości.

Fot: Thinkstock

Zobacz też:Dodał(a): Katarzyna Nowatkiewicz , Piątek 12.08.2016 (aktualizacja: 2016-08-10)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×