Matka i córka zostały aresztowane za… mieszkanie w minivanie z 38-mioma kotami!

Razem z małymi kociakami, które siedziały w starych kubkach po kawie.

ThinkstockPhotos-157392401.jpg

Kobiety zostały zatrzymane w Atlancie, stanie Georgia w Stanach Zjednoczonych. Wszystko przez zgłoszenie od okolicznych mieszkańców, iż przy ulicy stoi od pewnego czasu zaśmiecony mini van z bezdomną rodziną. Na widok auta pełnego śmieci, kotów oraz śmierdzący moczem i śmieciami policjanci, jak twierdzą, zaniemówili. 

Zobacz też: Sposoby na "trudnych ludzi" 


Podobno samochód było nawet ciężko otworzyć ze względu na zalegające rzeczy w drzwiach oraz odór.


Jak się okazało podczas przesłuchania, 41-letnia Alexandra mieszkała w aucie wraz ze swoją 70-letnią matką, Sharyn. Obydwie zeznały, że zatrzymały się pod sklepem by kupić kilka butelek wody. Po sprawdzeniu kartoteki obydwu Pań, okazało się, że były już oskarżone o znęcanie się nad zwierzętami. Zostały postawione im zarzuty za posiadanie zwierząt w chwili zatrzymania, a następnie obydwie zostały aresztowane. Trwają badania psychologiczne nad kobietami, które mają na celu ustalić, czy żadna z nich nie ma zaburzeń psychologicznych.

Zobacz też: Złodziejki mężów 


Zwierzęta trafiły w tej chwili do schroniska dla zwierząt, gdzie zostaną przebadane. Po badaniach wolontariusze poszukają dla każdego z nich domu. Jak mówią weterynarze, 34 z 38 kotów są praktycznie gotowe do adopcji. Pozostałe 4 są albo ciężarne albo chore. Ich zdrowiu nic nie zagraża - gdy trafiły do schroniska były zdrowe i nakarmione.


Źródło: DailyMail

Zdjęcie: Thinkstock


Dodał(a): Anna Guzek , Czwartek 28.04.2016 (aktualizacja: 2016-04-28)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×