Przez to możesz czuć się brzydsza!

Na nasz wygląd wpływa nie tylko dieta czy odpowiednio dobrane kosmetyki, ale także wiele innych czynników, o których mogłaś nie mieć pojęcia. Poznaj je, by w przyszłości móc je zminimalizować i czuć się piękną!

brzydsza.jpg
Pomijanie posiłków

Jeśli myślisz, ze pomijanie posiłków sprawi, że schudniesz, to jesteś w dużym błędzie. W ten sposób nie dostarczysz organizmowi wystarczającej ilości kalorii, a przez to zacznie on gromadzić zapasy w formie tłuszczu - w konsekwencji uzyskasz odwrotny efekt.
Znajdzie to również swoje odbicie między innymi w skórze, która zacznie się przesuszać, a także we włosach, które przez brak minerałów staną się cieńsze i słabsze.

Zobacz także: W jakim momencie cyklu jesteś najpiękniejsza?

Stres

Zła wiadomość  stres jest największym wrogiem urody. Nie dość, że psychicznie czujesz się wtedy wyczerpana, to dodatkowo pojawia się wypadanie włosów, problemy z cerą, rozdwojone paznokcie czy ogólne osłabienie organizmu i podatność na choroby.

Zapominanie o zmianie akcesoriów

Powinnaś zadbać o przedmioty codziennego użytku - znajduje się na nich wiele bakterii, które nie są sprzymierzeńcem Twojego wyglądu. Mowa tu przede wszystkim o szczotce do włosów czy pędzlach do makijażu.
Dotyczy to nawet pościeli, na której, wbrew pozorom, znajduje się wiele zarazków. Jeżeli nie będziesz jej zmieniać regularnie, będą one negatywnie wpływać na stan skóry i włosów!

Fot: Thinkstock

Zobacz też:
Dodał(a): Katarzyna Nowatkiewicz , Poniedziałek 04.07.2016 (aktualizacja: 2016-07-01)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×