Te kobiece zachowania nieustannie zadziwiają mężczyzn!

Niektóre nasze nawyki wprawiają mężczyzn w osłupienie. Sprawdź, co tak dziwi płeć męską!

zadziwia mezczyzn.jpg

Wypchana PO BRZEGI kosmetyczka

Mężczyźni dziwią się, jak kobiece kosmetyczki potrafią zmieścić tony kosmetyków! Co więcej, zastanawiają się, dlaczego wiele z nas używa również przeterminowanych kosmetyków - tym sposobem kobiety sprawiają w męskich oczach wrażenie maniaczek tego typu produktów!

Ubrań nigdy za wiele

Co zaskakuje faceta, to fakt, że kobieta może pochwalić się pokaźną liczbą ciuszków i obuwia, a mimo to kupuje kolejne sztuki! Dla mężczyzn szokujący jest też fakt, że kobiety mają w zwyczaju kupowanie ubrań pomimo braku na nie miejsca w domu i przepełnionej szafy! Umówmy się, my zawsze znajdziemy miejsce!

Zachowanie przy przyjaciółkach

Kiedy spotkasz się z najlepszą przyjaciółką, zachowujesz się inaczej - wygłupiasz się, śmiejesz niczym mała dziewczynka, robisz rzeczy, których nie robiłabyś w pojedynkę. Mężczyzn szokuje to, jak szybko możesz z poważnej osoby zmienić się w dużo młodszą dziewczynkę. To się nazywa metamorfoza!

Warto zobaczyć: Jakie akcesoria powinny się znaleźć w każdej kosmetyczce?


Poczucie czasu

To fundamentalny czynnik, który od lat zadziwia naszych panów. Kobieta, która mówi, że „zaraz będzie gotowa”, w rzeczywistości przychodzi gotowa po przynajmniej pół godzinie. Według panów mamy chyba inną strefę czasową.

Fot: Thinkstock


Zobacz także: Dodał(a): Katarzyna Nowatkiewicz , Środa 13.07.2016 (aktualizacja: 2016-07-13)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×