Tych rzeczy możesz żałować za kilka lat!

Powiedzenie mówi, że „lepiej żałować, że coś się zrobiło, niż, że się tego nie zrobiło”- dlatego powinnaś korzystać z życia, jak tylko się da i robić nawet te szalone rzeczy- będzie, co wspominać! Jeśli nadal masz opory przed ich zrobieniem, powinnaś się przełamać! Oto spis kilku rzeczy, których możesz żałować za kilka lat!

zalowac.jpg

Życie marzeniami

Niestety, nie możesz wiecznie żyć marzeniami. Przede wszystkim, one same się nie spełnią, nie możesz żyć w takim przekonaniu.  Musisz po prostu zacząć działać - dążyć do realizacji swoich celów, planów, a marzenia zaczną się spełniać.

Udawanie kogoś, kim nie jesteś

W przyszłości możesz żałować tego, że przy niektórych ludziach po prostu nie byłaś sobą. Zakładanie maski wyłącznie po to, by przypodobać się innym to błąd, przez który tracisz czas i energię na niewłaściwych ludzi.  Po prostu bądź szczera wobec siebie i wierna swoim ideałom!

Otaczanie się niewłaściwymi ludźmi

To, z kim się zadajemy ma ogromny wpływ na nasze życie. Niedobrze jest otaczać się ludźmi, którzy wiecznie narzekają, tylko biorą - nie dają, demotywują i wysysają z Ciebie całą pozytywną energię.
Lepiej mieć mniej znajomych, przyjaciół, ale za to tych prawdziwych, którzy Cię wspierają
i motywują do działania.

Warto zobaczyć: 7 rzeczy, które robią szczęśliwe kobiety


Brak wiary w siebie i własne możliwości

Jeśli masz niską samoocenę i nie wierzysz w swoje właściwości, nie wykorzystasz w pełni swojego potencjału. Inni będą Cię postrzegać w podobny sposób. Dotyczy to każdej dziedziny życia - zarówno zawodowej, jak i prywatnej. Uwierz w siebie, a świat będzie u Twoich stóp, zrozumiesz, że naprawdę możesz wszystko!

Fot: Thinkstock

Zobacz też:Dodał(a): Katarzyna Nowatkiewicz , Środa 06.07.2016 (aktualizacja: 2016-07-06)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar