7 pomysłów walentynkowych dla samotnych, rozwiedzionych kobiet

Nie ma powodu, abyś tego dnia czuła się samotna. Zobacz, jak fantastycznie możesz się bawić.

iStock-623586324 (1).jpg

Kiedy jest się singielką, wdową lub kobietą po rozwodzie świętowanie Dnia Zakochanych może wydawać się nieprzyjemne. Nie ma powodu, abyś tego dnia nie mogła cieszyć się życiem. Istnieje mnóstwo fantastycznych rozrywek, które pozwolą Ci zapomnieć o samotności i spędzić ten dzień radośnie.

Rozpieść siebie

O to chodzi! Daj sobie pozwolenie na wydanie trochę oszczędności na przyjemności. Nic tak fantastycznie nie poprawia humoru, jak zakupy. Zasługujesz na to.

Zaplanuj ucieczkę

Zdzwoń się z najlepszymi przyjaciółkami i zaplanujcie wspólny wyjazd za miasto. Pobyt z dala od walentynkowego zgiełku, balonów w kształcie serca, par trzymających się za ręce, sam w sobie będzie fantastyczną rozrywką, a dodatkowo możecie przecież iść do kina, na rockowy koncert lub po prostu zamknąć się w leśnej chacie na winne pogaduchy.

Zapisz się na kurs

Lubisz gotować? W takim razie weź lekcje gotowania! Będziesz bawiła się świetnie, poznasz nowych ludzi, a dodatkowo nauczysz się czegoś, co będziesz mogła wykorzystać w przyszłości. Pora otworzyć się także na nowości i ekstremalne wyzwania! Może zdecydujesz się w końcu na skok ze spadochronem lub mały tatuaż, który będzie symbolizował Twoją siłę? Znajdź coś, co lubisz i nie bój się podjąć wyzwania.

Domowe spa

Jeśli czujesz, że potrzebujesz odprężenia, zafunduj sobie domowe spa! Tego dnia bądź dla siebie szczególnie dobra. Wykorzystaj ten czas na długie, gorące kąpiele, relaksujące peelingi i daj sobie komfort słuchania głośnej, ale spokojnej muzyki, w domu wypełnionym po brzegi, zapachami olejków eterycznych.

Wyjdź z dziewczynami

Nawet jeśli masz partnera spędzenie walentynek z przyjaciółkami to najbardziej fantastyczny pomysł na świecie! Dlaczego? Bo dziewczyny potrafią bawić się lepiej. Dokonaj rezerwacji w restauracji, a następnie idźcie na całego w klubie karaoke, gdzie tego dnia wpuszczają wyłącznie kobiety.

Randka z książką

Najlepsze chwile spędzone ze sobą to te, w których zabierasz się w niezapomnianą podróż wewnątrz dobrej historii. Wybierz swój ulubiony rodzaj lektury i daj się ponieść zapomnieniu. Jeśli czytanie sprawia Ci przyjemność, kto powiedział, że musisz odrywać się od książki! Jeśli masz czas, spędź z nią cały dzień! Poczujesz się odprężona i zrelaksowana.

Zaopiekuj się dziećmi

Jeśli tego dnia nie możesz spędzić czasu ze swoimi dziećmi, zaoferuj przyjaciółce, że zastąpisz ją w roli mamy na jeden dzień. Przygotuj plan, który sprawi, że i Ty i dzieci spędzicie czas miło i aktywnie.

Zdjęcie: iStock


Dodał(a): Małgorzata Rosiak , Niedziela 05.02.2017 (aktualizacja: 2017-02-05)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×