Kiedy randka idzie naprawdę źle? Oto kilka cennych wskazówek

Z randkami bywa różnie. Jedne z nich są bardziej, drugie znacznie mniej udane. Są pewne znaki, które towarzyszą randce-katastrofie, oto kilka z nich.

Kiedy randka idzie naprawdę źle? Oto kilka cennych wskazówek

Kiedy randka staje się katastrofą?

Randkowanie to sztuka, która wymaga dość dużo cierpliwości... często zanim trafi się na osobę, z którą naprawdę miło i sympatycznie można spędzić czas, trzeba przejść przez serię niekoniecznie udanych spotkań. Jeżeli przytrafiła wam się kiedyś randka-katastrofa, z pewnością któraś z niżej wymienionych sytuacji jej towarzyszyła.

Oto kilka podstawowych znaków i sytuacji, które ewidentnie wskazują na to, że randka, na której jesteś, nie zmierza w dobrym kierunku...

1. Niezręczna cisza

Jeżeli siedzicie razem, a co jakiś czas zapada... niezręczna cisza, to nie wróży to niczego dobrego. Bez wspólnych tematów do rozmów niestety ciężko utrzymać znajomość, nie mówiąc już o czymś więcej.

2. Ciągłe zerkanie na zegarek

Jeśli Ty lub osoba, która Ci towarzyszy, co chwilę zerkacie na zegarek podczas spotkania, z pewnością jest to znak, że niekoniecznie spotkanie sprawia wam przyjemność. To znak, że niecierpliwicie się aż... to wszystko się po prostu skończy.

3. Rozmowa o byłej

Idziesz na spotkanie z miłym mężczyzną, a po 15 minutach rozmowy, a raczej monologu, wiesz dosłownie wszystko o jego byłej. No cóż, co prawda problem niezręcznej ciszy was nie dotyczy, ale chyba nie trzeba argumentować tego, że na randce rozmowa o byłej dziewczynie nie jest najlepszym tematem do rozmowy...

4. Ciągłe sprawdzanie telefonu

Tak, to w pewnym sensie przekleństwo naszego wieku. Wiele osób ma po prostu odruch sprawdzania ciągle telefonu, ale jeśli spotkanie idzie bardzo dobrze, mężczyzna jest zabawny, a rozmowa interesująca, to potrafimy zapomnieć a telefonie. Jeśli jednak jest inaczej, staje się on często naszą ostatnią deską ratunku.

5. Brak pytań o Twoją osobę

Jeśli kogoś z kim się spotkałaś zupełnie nie interesuje twoja osoba, a jedynie to, że może komuś opowiedzieć o sobie, to nie wróży dobrze. W końcu nie da się długo znieść kogoś, kto skupiony jest wyłącznie na swojej postaci. 


Jeśli miałaś mało szczęścia i trafiło Ci się, że na jednym spotkaniu przeżyłaś wszystkie sytuacje, to naprawdę szczerze współczujemy i życzymy, by teraz było już tylko lepiej!

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: Shutterstock.com


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Wtorek 28.10.2014 (aktualizacja: 2014-10-28)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
a gdzie te porady?
Dodano: 2014-10-28 12:44:11 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×