Od czego zależy powodzenie u mężczyzn?

Świat się zmienia, ale męski gust niekoniecznie... Jakie kobiety najbardziej podobają się mężczyznom?

powodzenieumezczyzn.jpg

Każda z nas ma atrakcyjną przyjaciółkę, która zupełnie nie przyciąga mężczyzn... i na odwrót. Czasami zdarza się, że mimo że kobieta obiektywnie nie jest interesująca, wokół niej zawsze pojawia się wianuszek adoratorów. Dlaczego tak jest i jakie typy kobiet najbardziej przyciągają płeć przeciwną? 

Mężczyźni oczywiście zwracają ogromną uwagę na wygląd kobiety, jednak przy bliższym poznaniu liczy się dla nich głównie charakter! Możesz w to nie wierzyć, ale każdy z nich szuka przede wszystkim bratniej duszy, z którą będzie mógł zwyczajnie porozmawiać. Kobiety atrakcyjne jedynie fizycznie wybierane są przez mężczyzn raczej do krótszych znajomości. Panie niepotrzebnie często przeceniają siłę swojej urody i dbają jedynie o nią, zapominając o ćwiczeniu charakteru. Istnieje kilka cech, dzięki którym zyskasz powodzenie u mężczyzn!

Przede wszystkim staraj się być niezależna i nieco tajemnicza. Mężczyźni uwielbiają kobiety, które mają własne pasje. Nigdy nie poświęcaj swoich ulubionych zajęć dla związku. Zauważ, że kobiety, które mają największe powodzenie, są zazwyczaj bardzo ekscentryczne. Nie zdradzaj także wszystkich swoich sekretów na początku znajomości- niech partner sam nauczy się Ciebie odkrywać. Bądź sobą. W przeciwieństwie do kobiet, mężczyźni nie lubią różnego rodzaju towarzyskich gier. Nigdy nie bądź nadopiekuńcza. Pamiętaj, że Twoim zadaniem nie jest bycie jego drugą mamą. Mimo że mężczyźnie na początku może podobać się to, że go rozpieszczasz, po jakimś czasie przestanie przez to widzieć w Tobie wymarzoną ukochaną! Z niczym się nie spiesz- czas, w którym umawiacie się na spontaniczne randki może być najlepszym w całym Waszym przyszłym związku. Jeśli chodzi o Twój wygląd, nie przejmuj się tak bardzo zbędnymi kilogramami czy tym, żeby zawsze pokazywać się w perfekcyjnym makijażu. Mężczyźni uwielbiają naturalność, nie mówiąc o kobiecych kształtach!

I na koniec... mężczyźni cenią sobie kobiety-kumpelki. Naucz się przyjaźnić z facetami! Pod wieloma względami przyjaźń z nimi jest dużo ciekawsza od relacji między dwiema kobietami. Mężczyźni są mniej zawistni, mniej czasu poświęcają na plotki i doskonale zrozumieją Twoje rozterki. Pamiętaj, że od przyjaźni do miłości niedaleka droga!

Zdjęcie: iStock 

ID galerii:618


Dodał(a): Alicja Bartosiak , Niedziela 08.01.2017 (aktualizacja: 2017-01-08)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×