Savoir vivre na randkach online

Szukasz porad pozwalających na sukcesywne randkowanie online? Oto pełna lista!

ThinkstockPhotos-476732844.jpg

Londyn zawsze słynął z nienagannej etykiety. Jednakże, flirty online są tam uznawane za przejaw braku kultury i złych manierów. I nie bierze się to tylko z nagości w zdjęciach profilowych czy wyciągniętego języka połączonego ze słabym żartem w opisie. Co zatem robić, by być atrakcyjnym  w świecie randkowania online?

Zacznij od swojego profilu - wybierz ładne, uśmiechnięte zdjęcie, bez udziwnień. To w końcu pierwsza rzecz jaką zobaczy facet przeglądając dopasowane do niego kandydatki. Według James’a Preece, autora „Przewodnika etykiety randkowania” selfie nie wchodzą w grę. Nie ma nic atrakcyjnego w zdjęciu przedstawiającym odbicie w lustrze. Podobno to sprawia wrażenie desperacji oraz… podpowiada, że być może nie masz przyjaciół, skoro nie ma komu zrobić Ci normalnego zdjęcia.

Zobacz też: Przepis na udaną randkęWybieraj swoje zdjęcia ostrożnie - najlepiej gdy dasz trzy najlepsze z nich. Odrzuć z miejsca te z dziećmi oraz ze zwierzętami. Z gry odpadają również zdjęcia z narysowanym misiem na twarzy z szóstych urodzin Twojej siostrzenicy.

Nie rozpisuj się na temat swojego doświadczenia i osiągnięć - bądź oczywiście dumna ze swoich sukcesów, ale raczej zostaw je na drugą czy trzecią randkę. W końcu nie szukasz partnera do pracy, a do życia. Mężczyzn niestety odstraszają kobiety z większym doświadczeniem. Smutne ale prawdziwe.

Polecamy: Absurdy scen łóżkowych w filmach!Nie posługuj się kłamstewkami - szczególnie gdy chodzi o pracę. Kłamstwo ma krótkie nogi, a używanie „CEO” w przypisie do swojego bloga raczej nie jest osiągnięciem, dopóki nie dajesz realnej pracy innym.

Podczas rozmów przed randką: unikaj rozmowy o seksie. Jeśli facet non stop wchodzi na ten temat, od razu wiesz, że spotkanie z nim odbędzie się w jednym celu. Staraj się żartować na luzie, ale bez przesady - może on nie jest gotowy na standardowe żarty jakich używasz z przyjaciółmi. Nie polecamy również rozmów typowo politycznych, narzekań, obgadywania Twojego współlokatora czy chorób. Ani pieniędzy. Spróbuj lekkich tematów, niezbyt personalnych.

Sprawdź: Pierwsza randka: W jaki dzień tygodnia najlepiej się umówić?Randka: Gratulacje! Teraz czas na trochę więcej luzu, pamiętaj jednak o dobrych nawykach takich jak przeżuwanie z zamkniętymi ustami czy picie 2 a nie 5 drinków. Bądź również punktualna, miła dla kelnera i błagam, nie wspominaj o swoim byłym. Zostaw również w spokoju swój telefon - przez półtorej godziny naprawdę świat się nie zawali jeśli go nie dotkniesz. W każdym razie, powodzenia!

Źródło: Mashable
Zdjęcie: ThinkStockDodał(a): Anna Guzek , Niedziela 06.03.2016 (aktualizacja: 2016-03-06)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×