3 przeszkody, które pojawiają się na początku każdego związku...

Początek związku to moment, który nie zawsze wygląda tak, jakbyś tego chciała. Oto 3 problemy, z którymi boryka się prawie każda para...

milosc.jpg

Każdy związek przechodzi przez pewne etapy. Bez względu na to, jak wielkie uczucie Was połączyło, już na samym początku będziecie musieli sprostać kilku przeszkodom. To, jak przez nie przejdziecie, zbuduje Waszą przyszłą relacje. Oto 3 problemy, które zna (prawie) każda para:

Zderzenie z szarą rzeczywistością

W którymś momencie musicie zapomnieć o ciągłym trzymaniu się za rękę i wspólnej obserwacji zachodów słońca... To naturalne- chcecie spędzać ze sobą więcej czasu, a to oznacza towarzyszenie sobie również w codziennych, realnych sytuacjach. Na początku relacji skupiasz się jedynie na pozytywnych cechach partnera, jednak kiedy zaczynacie razem mieszkać, okazuje się, że Twoja idealizacja tej sytuacji ma niewiele wspólnego z rzeczywistością. Nie martw się- każda para przez to przechodzi. Jeżeli będziecie szczerze ze sobą rozmawiać, każda pojawiająca się na Waszej drodze przeszkoda będzie Was umacniać.

Rozczarowanie jego otoczeniem

Weź pod uwagę, że może się okazać, że jego znajomi wcale nie są tak idealni jak on! Na szczęście to samo dotyczy Twoich przyjaciółek, które również mogą działać partnerowi na nerwy... Staraj się szanować jego znajomości, które zostały zawarte jeszcze przed poznaniem Ciebie i nie uprzedzaj się do jego rodziny czy przyjaciół- zanim ich ocenisz, postaraj się dać im szansę. Jeśli już na początku związku zajmiesz się odcinaniem partnera od bliskich mu osób, prędzej czy później zauważy on, że jest przy Tobie nieszczęśliwy. Pamiętaj, że każdy człowiek potrzebuje chwili dla siebie!

Błędy komunikacyjne 

To, że się kochacie, nie ma nic wspólnego z tym, czy umiecie porozumiewać się jak dojrzali ludzie. Zanim wypracujecie sobie sprawdzoną i skuteczną metodę rozmowy, musicie trochę "poćwiczyć". Uzbrój się w ogromną cierpliwość i zrozumienie dla ukochanego. Staraj się sprawiedliwie oceniać wszelkie spory, jakie pojawiają się między Wami. Jeżeli łączy Was coś ważnego, już niebawem pokonacie wszelkie dzielące Was bariery.

Zdjęcie: iStock 


Dodał(a): Alicja Bartosiak , Środa 16.08.2017 (aktualizacja: 2017-08-16)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×